Як зрозуміти, що сквош — ваш вид спорту?

Як зрозуміти, що сквош — ваш вид спорту?

Стаття опублікована на сайті https://sportguide.kiev.ua

Хочете покращити фізичну форму за короткий час?

Сквош – найефективніший вид спорту для тих, хто хоче мати гарну фігуру. Він з легкістю замінить фітнес – за годину тренування спалюється  понад 1 000 калорій. Говорячи про любительські тренування, два-три рази на тиждень достатньо для отримання необхідного навантаження та вчасного відновлення.

Сквош залучає м’язи всього тіла за відносно короткий час. Більш того, під час гри у сквош частота серцевих скорочень різко зростає та може перевищувати  анаеробний поріг (це точка, коли організм потребує великої кількості енергії й тому починає спалювати жир).

Необхідно знизити рівень стресу?

Цей спорт дуже люблять бізнесмени, тому що за короткий проміжок часу є можливість вивільнити дуже багато емоцій. З кожним ударом м'яча об стіну зі всієї сили весь негатив поступово виходить.

Хочете покращити координацію, спритність та швидкість мислення?

Багато хто називає сквош "шахами на корті". Тут так само є досить багато комбінацій, які використовуються в ході гри. Постійно потрібно думати, вибирати й при цьому робити це досить швидко. Щоб добре грати у сквош,  розумові здібності повинні бути такими ж розвиненими, як і фізичні. Вам не тільки треба слідкувати за м’ячем та ракеткою, а також і передбачати, наступні удари, свої та суперника.

Не впевнені, якому виду спорту надаєте перевагу індивідуальному чи командному?

Сквош – один з небагатьох видів спорту, який створює можливості гри один на один, в команді або, взагалі, соло. Як командний вид спорту, сквош дозволяє поєднувати висококваліфікованих гравців з менш досвідченими.

Прагнете відновити емоційну рівновагу та позбутися негативних емоцій?

Сучасне життя насичене щоденними стресами. В шаленому ритмі робочих задач та особистих справ важливо знайти свій спосіб відволікатися та перезавантажуватися, щоб підтримувати ресурсний стан. Завдяки високій інтенсивності, сквош – ідеальний спорт для того, щоб вивільнити весь негатив та забути про рутинні проблеми. По-перше, гра потребує постійної фізичної та розумової залученості, а по-друге, створює можливість зменшувати рівень емоційної напруги, злості з кожним ударом по м’ячу та активним переміщенням по корту. Не менш важливим є те, що сквош як хобі допомагає створити баланс між роботою та особистим життям, адже нагадує про те, що регулярно потрібно відпочивати та приділяти увагу собі, своєму ментальному здоров’ю.

Отже, якщо більшість ваших відповідей «так!», настав час відвідати корт та поставити собі наступне питання «Чи сподобалося перше тренування?»

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби