Дитячий рейтинг

ДИТЯЧИЙ РЕЙТИНГ: НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ

1.Моїй дитині 17 років, чи може вона брати участь в категорії до 17 (U17/G17)?

Відповідно до регламенту проведення національних турнірів, дитина, яка досягла 17 років, не може брати участь в категорії до 17. Пункт 2.7. Турніри серед юнаків і дівчат діляться на вікові категорії:

- до 11 років і молодше. Це гравець, якому не виповнилося 11 років на момент фінальних ігор даної категорії.

- до 13 років і молодше. Це гравець, якому не виповнилося 13 років на момент фінальних ігор даної категорії.

- до 15 років і молодше. Це гравець, якому не виповнилося 15 років на момент фінальних ігор даної категорії.

- до 17 років і молодше. Це гравець, якому не виповнилося 17 років на момент фінальних ігор даної категорії.

P.S. Якщо ж, всупереч всім правилам Ви грали в категорії, яка не відповідає Вашому віку (в меншій віковій категорії), наприклад Вам 15, а Ви брали участь в категорії U13/G13, то при внесенні очок в рейтинг Ваші результати враховуватися не будуть.

2.Мені 18 років, я беру участь як в юніорських, так і у дорослих турнірах, а також в PSA. Чи можу я грати без окулярів або захисної маски?

Відповідно до регламенту проведення національних турнірів, пункт 2.8.4 Всі гравці, до 19 років включно, повинні перебувати на корті в окулярах або захисних масках, призначених для гри в сквош.

3.Якщо на турнірі моя вікова категорія не збирається, в якій категорії я можу грати?

Якщо у Вашій вікової категорії не збирається достатня кількість учасників, наприклад, Ваша категорія U15, то Ви можете брати участь у категорії U17 і ВІКОМ ВІД. Регламент проведення національних турнірів, пункт 2.8.1. Вік гравця повинен відповідати своїй віковій категорії на момент фінальних ігор у відповідній категорії.

P.S. Якщо ж, всупереч всім правилам Ви грали в категорії, яка не відповідає Вашому віку (в меншій віковій категорії), наприклад Вам 15, а Ви брали участь в категорії U13 / G13, то при внесенні очок в рейтинг Ваші результати враховуватися не будуть.

4. Що таке ФСУ-ІД, що таке SPIN?

ФСУ- ІД - це ідентифікаційний номер гравця. Гравці, які бажають брати участь в турнірах під егідою Федерації сквошу України, повинні мати особистий ФСУ-ІД. Для отримання ФСУ-ІД необхідно заповнити особисті дані і ФСУ-ІД гравцеві буде присвоєно протягом 24 годин після отримання даних. Отримати ФСУ-ІД.

Всесвітня федерація сквоша на початку 2014 року акцентувала увагу на обов'язкове отримання кожним гравцем спортивної ліцензії, яка скорочено називається SPIN (Squash Personal Identification Number). Отримати SPIN.

5. Якщо я знімаюсь чи не приходжу на гру. Чим мені це загрожує?

Якщо відмова від участі відбувається після складання сіток або в день початку турніру без надання довідки від лікаря, Вам нараховується дисциплінарний нуль, який йде в залік найкращих турнірів Вашого рейтингу. Дисциплінарний нуль-це залік «0» балів за турнір для гравця.

Так само існує фінансове покарання: необгрунтована відмова від участі в матчі - штраф 300 грн і дискваліфікація на 3 місяці від участі у всіх турнірах, які проводяться під егідою ФСУ.

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби