Women’s World Team Championship: інтерв'ю Мілени Величко

Women’s World Team Championship: інтерв'ю Мілени Величко

Цього року на Командному чемпіонаті світу серед жінок вперше бере участь на змаганнях Україна.

Декілька тижнів тому Всесвітня Федерація сквошу взяла інтерв’ю у першого номера української команди, 125-тої ракетки світу Анастасії Костюкової. Ми вирішили підтримати цю ініціативу та трохи більше дізнатися про наших юніорок. Сьогодні ми поговоримо з 14-ою ракеткою європейського рейтингу та п’ятою серед дівчат до 17 років Міленою Величко.

Розкажи про те, як ти потрапила до сквошу та коли почала грати?

«Я з дитинства завжди захоплювалася спортом: плавання, гімнастика, різні види єдиноборств. Але в результаті свій кінцевий вибір зупинила на сквоші в дев'ять років і продовжую переконуватися, що це було правильним рішенням».

Що для тебе означає шлях від «нуля» до гри на чемпіонаті світу за свою країну?

«Звичайно, я рада, що гратиму і представлятиму Україну на змаганні такого рівня. Це великий крок для нашої команди та для мене, як окремого гравця. Можливість зійтись на корті з гравцями світового класу та спостерігати за їхньою поведінкою та грою наживо. Це безцінний досвід, який нелегко здобути і неможливо забути».

Є гравці чи команди на даному чемпіонаті, проти яких хотіла б зіграти особливо?

«Безумовно, гра з кожною з команд не пройде без сліду і винести щось корисне для себе можна від кожної. Думаю, мені хотілося б зустрітися з одними з кращих гравців і команд, а саме: Англія, США, Єгипет».

Які цілі ставишь для себе на цьому чемпіонаті?

«Від цього турніру хочу отримати максимум досвіду, чистого спортивного задоволення, позитивних емоцій та виконання поставлених мною завдань. Чекаю з нетерпінням моєї першої та далеко не останньої зустрічі з елітою світового сквошу».

Командний чемпіонат світу зі сквошу серед жінок — це міжнародний турнір, який проводиться раз на два роки, у якому беруть участь чотири команди з кожної країни, які змагаються за принципом «найкращий із трьох». Цього року чемпіонат відбудеться у спортивному клубі Мадінати, Каїр, Єгипет, з 10 по 16 грудня.

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби