Всесвітня федерація сквошу запустить безкоштовну відеоплатформу WORLDSQUASH.TV

Всесвітня федерація сквошу запустить безкоштовну відеоплатформу WORLDSQUASH.TV

У рамках амбітного плану підвищити обізнаність про сквош у всьому світі, Всесвітня федерація сквошу (WSF) запустила WORLDSQUASH.TV, власну цифрову відеоплатформу, яка надає безкоштовні прямі трансляції та контент для шанувальників сквошу в усьому світі в будь-який час і на будь-якому пристрої.

SPORTALL, провідна мультиспортивна потокова платформа та постачальник послуг, надасть готове рішення для WSF, використовуючи новітні технології для керування службою, що змінює правила гри для глобального керівного органу спорту, покращуючи оприлюднення та монетизацію їхніх подій.

WORLDSQUASH.TV транслюватиме всі події, керовані WSF, а також спеціальні програми та архіви. Крім того, завдяки ексклюзивній мультитенантній архітектурі SPORTALL платформа також принесе користь континентальним і національним федераціям, дозволяючи кожній з них транслювати власні події у виділеному місці на платформі.

За допомогою набору послуг SPORTALL підтримуватиме WSF та його філії у створенні подій у прямому ефірі, редагуванні рекламного контенту, потоковій трансляції за багатьма напрямками, включаючи короткий контент у соціальних мережах, а також аналітиці даних і показників.

Вільям Луї-Марі, виконавчий директор Всесвітньої федерації сквошу, сказав: «Розробка власних засобів масової інформації допоможе нам охопити більше вболівальників у більшій кількості регіонів світу, одночасно освоюючи дані та показники споживання контенту. Я також надзвичайно радий, що WORLDSQUASH.TV залучить усі наші континентальні та національні федерації, які бажають скористатися платформою. Обслуговування наших країн-членів, розвиток нашої фан-бази та підвищення видимості та монетизації є фундаментальними цілями для міжнародної федерації, і ця нова цифрова платформа допоможе нам досягти всього цього».

Тьєррі Будард, виконавчий президент і співзасновник SPORTALL, додав: «Після свого глобального розширення SPORTALL тепер може перетворити будь-яку міжнародну федерацію на глобального постачальника цифрових медіа з багатьма клієнтами та багатьма пунктами призначення, щоб максимізувати охоплення своїх шанувальників і монетизацію, створюючи інноваційний досвід користувача, здатний залучити й утримати молоду аудиторію».

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби