Відкритий кубок Києва зі сквошу 2020: як це було

10 - 11 жовтня за підтримки Федерації сквошу України та Федерації міста Києва пройшов один з найбільш гарячих і захоплюючих турнірів столиці. На Відкритому кубку Києва 2020 зустрілися 46 гравців, щоб позмагатися за першість.

Нижче про найцікавіші й несподівані моменти турніру.

Дмитро Щербаков vs Микита Панов

Однією з найяскравіших подій стала перемога Дмитра Щербакова  - юніор вперше стояв на п'єдесталі з PRO-гравцями. Попри те, що суперником Дмитра виступив сильний сквошист Микита Панов, юніор здобув перемогу з результатом 3:0.

Кубок києва зі сквошу 2020 174"Це перший турнір, в якому я вийшов на п'єдестал в категорії PRO. Були дуже складні матчі та несподівані перемоги. Дякую організаторам за чудовий турнір!", - згадує Дмитро.

Софія Зражевська vs Ліана Сардак

Напруженим стало протистояння юніорки Софії Зражевської та Ліани Сардак, колишньої чемпіонки України. Гра тривала 16 хвилин, а результат вразив багатьох: Софія перемогла з рахунком 3:0.

Ольга Котова vs Анастасія Костюкова

Кубок києва зі сквошу 2020 196

Видовищним видався фінальний матч, коли на корті зустрілися юніорка Ольга Котова й Анастасія Костюкова. Юніорка взяла гейм у першої ракетки України Костюкової й однозначно завоювала приз глядацьких симпатій за свою віртуозну гру.

Марія Афоніна vs Марія Дорошик

Гра Марії Афоніної та Дорошик Марії стала найтривалішою серед жіночих матчів - 29 хвилин. Змагання було дуже спекотним, але Афоніна здобула перемогу з рахунком 3:2 над перспективною юніоркою Дорошик.

Ахмед Мохамед vs Костянтин Рибальченко

Кубок києва зі сквошу 2020 205

Окремо варто відзначити матч Ахмеда Мохамеда та Костянтина Рибальченка, одних з найсильніших сквошистів України. Неможливо намилуватися на класичний сквош Костянтина проти єгипетської атаки Ахмеда. Гра тривала 24 хвилини й закінчилася тріумфом Ахмеда з рахунком 3:0.

Відкритий кубок Києва 2020 року - це не тільки напружені матчі та приголомшливі гравці. Це перш за все надзвичайно дружня атмосфера та можливість обмінюватися досвідом. Після карантину довжиною в вічність це стало ковтком повітря для всіх учасників!

Слідкуйте за новинами, щоб не прогавити нові цікаві турніри та стати частиною згуртованого сквош-ком'юніті України!