Українські юніори на Romanian Junior Open 2022

Українські юніори на Romanian Junior Open 2022

Нестор Саплашенко, Артем Панченко, Дмитро Щербаков та Максим Токар отримали медалі на міжнародному турнірі Румунії, який проходив у місті Бухарест з 21 по 23 жовтня 2022 року. Для участі в ньому зібралося 54 юніора, які прибули з 7 країн Європи.

За підсумками жеребкування, щонайменше, п'ятірка наших гравців була відпочатку у фаворитах турніру. Було зрозуміло, українські юніори їхали перемагати та підвищувати бали у рейтинговій таблиці ESF, що натомість і відбулося.

За підсумками міжнародного турніру, Нестор Саплашенко (хлопчики до 11 років), Артем Панченко (хлопці до 15 років) та Дмитро Щербаков (хлопці до 19 років) вибороли перші місця. Максим Токар, в свою чергу, взяв срібло. Юніор програв тільки одну зустріч (у фіналі), поступившись греку Nikolaos Efthymiou.

Непогано також виступив дебютант міжнародних змагань Микита Томенчук. Микиті вдалося на початку змагань перемогти румунського та болгарського сквошистів, крім того, саме він в 1/4 фіналу "вибив" зі шляху до призового місця лідера наймолодшої категорії, співвітчизника Гліба Дорошенко. Але у півфіналі він зустрівся з Нестором Саплашенко, другим сіяним гравцем турніру, який має трохи більше досвіду на міжнародній арені. Зустріч закінчилася з рахунком 3:0. У підсумку Томенчук отримав 4 місце.

Єдиною дівчиною на турнірі від України виступила Анастасія Крикун. На шляху до п'ятого місця, збірниця жіночої команди програла три гри поспіль у групових зустрічах, але в останніх 2-х матчах за 5-8 місце зібралася та переграла спочатку [3/4] Theodora Papadopoulou, а потім і Alexandra Ghiorghisor з рахунком (9-11, 11-6, 11-9, 8-11, 11-3) та (12-14, 6-11, 10-12), відповідно. 

Інші українські сквошисти, зайняли наступні місця у своїх вікових категоріях: Гліб Дорошенко (BU11) - 8, Орест Саплашенко (BU15) – 9. Для всіх них цей турнір став хорошою школою поєдинків з іноземними спортсменами.

Наші вітання юним сквошистам – переможцям, призерам та їхнім тренерам, а також батькам! Успіхів вам і перемог.

Докладніше про результати цього турніру дивіться тут. Фото з турніру Romanian Junior Open 2022 дооступні на Facebook.

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби