Сквош кемп з Omar Abdel Aziz - унікальний шанс для наших юніорів

Сквош кемп з Omar Abdel Aziz - унікальний шанс для наших юніорів

Omar Abdel Aziz – зірковий тренер, відомий в усьому світі своїми титулованими спортсменами. Зовсім скоро, 22-26 жовтня, він приїздить до Дніпра з метою проведення кемпу для українських юніорів.

Федерація сквошу України поспілкувалася з організатором та керівником кемпу - Олександром Булгаковим.

- Олександре, чому для кемпу з юніорами вибір пав саме на Omar Abdel Aziz?

- Крім того, що Omar тренує топових гравців - Nouran Gohar, Omar Abdel Aziz, Mazen Hisham, Youssef Ibrahim, він багато працював і працює з юніорами. 4 роки він очолював, як старший тренер Wadi Degla Squash Academy, був головним тренером національної юніорської збірної Єгипту, доречі з ним вони стали Чемпіонами Світу.

- Як вам вдалося домовитись та організувати приїзд зіркового тренера до України?

- Велика вдача була домовитися з Omar Abdel Aziz про його візит до України (ФК Pride). Омар весь час знаходиться в тренувальному процесі в Каїрі, має дуже щільний графік, бо його гравці постійно виступають на різних змаганнях і на дуже високому рівні. Коли випала нагода, я звичайно без роздумів взявся за організацію його приїзду і тренувань для наших гравців, а федерація підтримала мою ініціативу та забезпечила супровід даного процесу.

- Для юніорів, якого віку розрахований кемп та якої підготовки?

- А чому ми не можемо зробити кемп для юніорів всієї країни? Тренувальний кемп підійде для найперспективніших, талановитих, тих хто мріє грати на високому рівні.

- Це дуже круто, що нашим дітям не потрібно їхати до Єгипту, а вони матимуть змогу тренуватись вдома. Це суттєво скоротить витрати, але все ж таки це не дешево?

- Основна частина бюджету, по приїзду тренера з Єгипту лежить на плечах батьків тих, хто вже погодився на кемп. Для тренувань дітей, які не можуть собі дозволити, потрібна допомога меценатів та спонсорів.

Я поділився своїми думками і бажанням з Альоною Огонесян, і ми спільно прийняли рішення постаратися допомогти дітям потрапити на тренувальний кемп з Omar Abdel Aziz. Тому Всіх хто може допомогти фінансово - прохання відгукнутися. Це дійсно унікальний шанс для наших юніорів.

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби