Скоро в Україні: зірки світового сквошу брати Ашур

Скоро в Україні: зірки світового сквошу брати Ашур

Стаття опублікована на ресурсі: https://sportarena.com/uk/winter-sports/other/skoro-v-ukrayini-zirki-svitovogo-skvoshu-brati-ashur/

Чому професіоналам, любителям, юніорам та просто фанатам цього виду спорту варто брати приклад з братів?

Цього літа українці матимуть змогу познайомитися з найяскравішими постатями сучасного сквошу – триразовим чемпіоном світу Рамі Ашуром та одним із кращих наставників планети Хішамом Ашуром.

Рамі Ашур та шлях до світового визнання 

Ашура-молодшого – Рамі, порівнюють із легендарними пакистанськими гравцями Джахангіром Ханом та Яншером Ханом, називають одним з найкращих за всю історію сквошу, відзначають індивідуальний та неповторний стиль гри. Саме тому у спортивних колах гравець отримав прізвисько «Художник» («The Artist»).

Завдяки наполегливості та таланту він став наймолодшим чемпіоном світу зі сквошу серед юніорів у 16 років, а згодом – першим в історії двократним чемпіоном світу в цій віковій категорії. Подорослішавши, у 2014 Рамі завоював титул ще раз, обігравши єгиптянина Мохамада Ель-Шорбаді на матчі в Досі.

Також на рахунку Ашура перемоги у Canadian Squash Classic, Kuwait Open, Qatar Classic, турнірі ATCO World Series Squash Finals.

Рамі створив власну систему підрахунку очок у сквоші «RAM Scoring», що розшифровується як «перегони, мета, управління (race, aim, manage)». Головна ідея та особливість формату полягає в обмеженнях у часі.

Ашур-молодший уже не вперше відвідує Україну. У 2018 він став амбасадором світової програми «Посол WSF 2018», яка того року була проведена у Києві.

Цього літа Рамі повернеться разом зі своїм старшим братом Хішамом Ашуром. Він є одним з кращих тренерів сквошу у світі.

Менторство Хішама – одна з найважливіших складових успіху Рамі

Хішам відомий тим, що винайшов легендарний «Mizuki» – залповий удар у сквоші, коли фронтальна сторона ракетки повертається на 180 градусів перед ударом по м’ячу.

У 2012 році Ашур-старший досяг 11 місця у світовому рейтингу гравців PSA (Professional Squash Association). Цікаво, що Хішам зіграв у матчі з найбільшим рахунком за всю історію професійного сквошу: 35–33. Зараз він керує власною академією сквошу для юніорів у Нью-Йорку.

Брати Ашури — це справжня жива енциклопедія сквошу, яку незабаром зможуть відкрити та вивчити українські гравці. Федерація сквошу України надає можливість наочно познайомитись з досвідом, талантом та секретами успіху Рамі та Хішама, завдяки кемпу, який вони проведуть 2–8 серпня.

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби