Рейтинг Тренера: норми та принципи нарахування рейтингу тренерам зі сквошу на території України починаючи з 2021 року

Рейтинг Тренера: норми та принципи нарахування рейтингу тренерам зі сквошу на території України починаючи з 2021 року

За результатами опрацьованих звернень від гравців, спортсменів, керівників спортивних локацій та локальних федерацій, Президія Всеукраїнської ГО «Федерація сквошу України» (ФСУ) реалізувала створення Рейтингу тренерів - платформи, на меті якої стало впровадження ефективного механізму заохочення та стимулювання тренерів зі сквошу до активної особистої участі в розвитку та популяризації сквошу.

Рейтинг тренера, які знаходяться в офіційному переліку тренерів на офіційному сайті Федерації надає тренерам право, отримувати рейтингові бали та відповідні заохочення.

 Як буде нараховуватися рейтинг?

 - Рейтингові бали тренера нараховуються упродовж наступного періоду - з моменту набуття чинності цим положенням до 30 (тридцятого) листопада кожного поточного року.

 - Кожного 01 (першого) грудня, рейтинг тренера оновлюється та починає новий відлік рейтингування тренерів починаючи від першого відбувшогося турніру після настання зазначеної дати.

- Підставою для отримання тренером рейтингових очок у відповідний рейтинг тренерів є зарахування зароблених балів у національний рейтинг гравця навчально-тренувальний процес зі сквошу якого здійснюється під керівництвом такого тренера.

- Тренер зобов’язаний проводити мотиваційну роботу та контролювати наявність спортивної ліцензії гравця навчально-тренувальний процес зі сквошу якого здійснює

Як тренер зможе отримати рейтингові бали?

  • тренер має бути зазначеним в особистому кабінеті гравця на сайті Федерації в мережі інтернет, що розміщений за адресою www.squash.ua
  • якщо тренер не зазначений у жодного з гравців, які мають ліцензію та приймають участь у турнірах зазначених в календарі Федерації, такий тренер не відображається у розділі тренерів на офіційному сайті Федерації.

Номінації та нагородження кращих тренерів року:

  1. Найактивніший тренер року в Україні;
  2. Найактивніший тренер року у відповідному регіоні.

 В кінці поточного року тренерів буде представлено до фінансової винагороди.

Детальна інформація за посиланням на сайті.

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби