Madeira International: Костюкова в півфіналі турніру

Madeira International: Костюкова в півфіналі турніру

Українка Анастасія Костюкова виграла матч у другої сіяної Катріони Аллен та вперше в своїй кар’єрі дістаталася півфіналу на турнірі PSA Challenger 3.
 
Костюкова взяла гору у першому геймі на тай-брейку, дожала суперницю у другому й комфортно подвоїла свою перевагу. Третій гейм також пройшов на тай-брейк, який наша сквошистка завершила з рахунком 13-11. Як результат: перемога в трьох геймах та місце в півфіналі серед четвірки найсильніших.
 
Анастасія Костюкова каже: «Це був матч не з суперницею, це був матч із самою собою. Я хотіла показати, що я можу, показати гідну гру насамперед самій собі і відкинути геть непотрібні думки, сумніви, страх.
Звичайно, якийсь мандраж був присутній, але я щоразу говорила цим думкам: «Геть!, працюємо». І в мене вийшло виграти і в суперниці і в себе.
 
Матч був фізично і ментально складний, рахунок у першому і третьому геймі був на тай-брейку, якщо в першому перемога дісталася мені трохи легше, тому що ми тільки входили в гру, то в третьому була дуже напружена боротьба з безліччю суддівських рішень, напруженою обстановкою та фізичною втомою. Особливо важко було у вирішальних м'ячах, у мене було два матчболи і третій я виграла. Я не хотіла поступатися цим геймом, і дати суперниці шанс на перемогу, і не поступилася. Я пишаюся собою і тим, як я грала».
 
У суботу в півфіналі українка зустрінеться з сіяною під номером 4, англійкою Кірою Маршалл, а перша сіяна Катерина Тицова змагатиметься з француженкою Леа Барбо за місце у фіналі.
 
Анастасія додала: «Я хочу сказати спасибі усім, хто мене підтримував - моїй сім'ї та батькам, Федерації сквошу України, також людині, без якої мене б тут не було, моєму спонсору @unsquashable. Дякую вам всім!
А зараз час наставлятись на наступний матч і залишити сьогоднішній у минулому».
 
Півфінали Madeira International пройдуть в оздоровчому клубі Galo Active Health Club на португальському острові в суботу, 10 вересня, а ігри транслюватимуться в прямому ефірі на YouTube-каналі Galomar TV.
 
1/4 фіналу: Madeira International
[7] Anastasiia Kostiukova (UKR):[2] Katriona Allen (SCO) 3-0 (13-11, 11-5, 13-11) (37хв)
 
Півфінал: Гратиметься в суботу, 10 вересня
[7] Anastasiia Kostiukova (UKR) v [4] Kiera Marshall (ENG)
[3] Lea Barbeau (FRA) v [1] Katerina Tycova (GER)

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби