French Junior Open 2023: результати міжнародного турніру зі сквошу

French Junior Open 2023: результати міжнародного турніру зі сквошу

У французському Вамбреші завершились міжнародні змаганння зі сквошу French Junior Open 2023 (16 - 19 лютого). Двадцять восьмий щорічний турнір супер серії зібрав 237 юніорів одразу на території двох клубів - Wam Club та Le Lil .

Спортсмени України зі сквошу завершили змагання на півночі Франції без медалей. Варто відзначити, що українські сквошисти не часті гості цього турніру і за всю його історію підкорити п'єдестал вдалося лише Аліні Бушмі (на турнірі у 2019 році).

Україну на French Junior Open 2023 зі сквошу представляли четверо юніорів - Сперчун Мирослава (GU15), Щербаков Єгор (BU15), Крикун Анастасія (GU17) та Щербаков Дмитро (BU19).

А найкращим результатом у Франції на відкритому чемпіонаті зі сквошу стало восьме місце Дмитра Щербакова та Анастасії Крикун.

15-річна Анастасія Крикун (категорія до 17 років) дебютувала на французському турнірі. 3/4 сіяна, завдяки високому рейтингу (29-ракетка ESF) мала фору та розпочала ігри з другого раунду. Зі старту Анастасія здобула беззаперечну перемогу з рахунком 3:0 над суперницею Clemence PICHON [9/16], що дало їй змогу потрапити до півфіналу та вже претендувати на 5-8 місце в категорії.

Так само, як і для Крикун Дмитро Щербаков вперше брав участь у французському турнірі, і хоча перший сіяний номер в категорії та минулі здобутки передбачали, якщо не перемогу, то призові місця, але не вийшло. Можливо, на то вплинула травма або погане самопочуття, бо півфінальний та фінальний матч за 5-8 місце Щербаков здав супернику завершивши гру після першого гейму.

Менш вдало закінчились ігри для наших наймолодших гравців, нажаль, Сперчун Мирослава та Щербаков Єгор посіли 13 та 23 місцем, відповідно.

Детальніше про результати French Junior Open 2023.

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби