European Club Championship 2022: плей-офф

Чоловічий чемпіонат, після раундів на вибуття, зіграних у перші дні змагань виглядає наступним чином. До 1/4 фіналу пройшли вісім команд: Mulhouse (Англія), ESRC (Фінляндія), Eder Matmaker (Австрія), Grasshopper (Швейцарія), Skovbakken (Данія), Roehampton (Англія), Catania (Італія) та Paderborner (Німеччина).

Mulhouse отримали місце в півфіналі обігравши з рахунком 3:0 фінів з ESRC. Клуб Roehampton обіграв Eder Matmaker, Paderborner обіграв Skovbakken, а Catania в свою чергу зіграли унічию 2:2 з Grasshopper та пройшли далі за підсумками балів.

У жіночому чемпіонаті попереду команди дівчат з Mulhouse Squash Club з 10 балами, на другому місці, з 8 балами, збірна Англії Roehampton Club і на третьому місці, з 4 балами, одразу три команди - Squash Italia, Швеція Skellefteå та Швейцарія Gigantos Fricktal.

Півфінал ECC-2022: 16 вересня (16:00)

Mulhouse Squash Club - Roehampton Club (пряма трансляція)