Допомога спортсменам на фронті

Допомога спортсменам на фронті

Стаття опублікована на сайті https://zrzutka.pl/razemdlaukrainy/s/sport?fbclid=IwAR2e0tuE4mqCDAwIF1voARHOd4iNe_2ed0ln3uSNJ8hRDnE3p8mE0BEM4C8&fs=e&s=cl

Тисячі українських спортсменів та тренерів захищають Українську Незалежність у найгарячіших точках держави, зокрема у Харкові, Ізюмі, Слов‘янську, Краматорську, Миколаєві, Маріуполі.

Підтримаймо їх, вплачуючи кошти на сайті, або ж на благодійному аукціоні за посиланням

Хто захищає українську землю?

Серед героїв є чемпіон Всесвітніх Ігор, чемпіон світу з кікбоксингу WAKO Роман Щербатюк, який чудом вцілів на полі бою. Спортсмен отримав постріл у голову, та, на щастя, шолом витримав та врятував його життя. Ці події не сколихнули його позицію. Після участі у спортивних змаганнях, Роман повертається на поле битви, аби знову замінити боксерські рукавиці на АК-47.

Ми зобов’язані забезпечити таких захисників, як Роман, усім необхідним, а вони регулярно потребують:

  • бронежилети,
  • шоломи,
  • гуманітарну та медичну допомогу.

Закликаємо вас долучатись до збору коштів, щоб ми разом зробили все можливе, аби проєкт “Янголи спорту” не поповнювався іменами загиблих спортсменів.

Всі зібрані кошти будуть передані благодійному фонду “Команда Україна”, який заснував Український спортивний комітет та директор комітету Ілля Шевляк.

🔹🔹🔹

Щоб підтримати збір коштів, можете брати участь у благодійному аукціоні особливих речей українських спортсменів.

Наприклад, Влад Руднев – багаторазовий чемпіон світу з самбо, який зараз в лавах української поліції захищає Харків, віддає на аукціон свої щасливі боксерські рукавички. Саме у них атлет змагався на Чемпіонаті світу та Європи.

Альона Огонесян – віце-президентка Федерації сквошу України. Спеціально для аукціону призначає:

Футболку з автографами відомих гравців у сквош – наймолодшого чемпіона світу Рамі Ашур та багаторазової чемпіонки Франції Каміль Серме.
 
- Стартова ціна: 50 zł
- Кінець аукціону: 7 липня
- Година закінчення: 23:59
- Найбільша ставка виграє лот
-Посилання на сплату після закінчення аукціону: https://zrzutka.pl/razemdlaukrainy/s/sport
 
Закликаємо також звернути увагу на інші лоти аукціону або ж підтримати українських спортсменів безпосередньо за посиланням: https://zrzutka.pl/razemdlaukrainy/s/sport

🔹🔹🔹

Дуже просимо вас поширити аукціон серед ваших знайомих і фанатів спорту. 

Можливо ви чи ваша компанія хотіла б мати неймовірний символ незламності духу? ✊🏻 Символ незламності духу від надзвичайних українських спортсменів, які зараз ризикують життям заради свободи України.

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби