Збір коштів та подачу заявок на ЧЄ-2023 подовжено до 28 лютого

Збір коштів та подачу заявок на ЧЄ-2023 подовжено до 28 лютого

Федерація сквошу України безмежно вдячна всій сквош спільноті та всім небайдужим, які відгукнулися на звернення Федерації надіславши донати на поїздку Національної збірної на Чемпіонати Європи 2023 або приєднавшись до асоційованих членів.

Заявки на Чемпіонати Європи 2023 приймалися до 31 січня 2023 року, але Федерація звернулась до Європейської федерації сквошу з проханням відтермінувати для України подачу заявок до 28 лютого 2023 року.

В 2023 році заплановано:

  1. командний та індивідуальний ЧЄ до 19 років (необхідна сума для оплати внеску за команду, вступного внеску за одну особу команди, харчування тощо приблизно 200 000 грн);
  2. командний ЧЄ серед жінок (необхідна сума для оплати внеску за команду, вступного внеску за одну особу команди, харчування тощо приблизно 170 000 грн);
  3. командний ЧЄ серед чоловіків (необхідна сума для оплати внеску за команду, вступного внеску за одну особу команди, харчування тощо приблизно 255 000 грн).
  4. командний ЧЄ серед юніорів до 15 та до 17 років (необхідна сума для оплати внеску за кожну команду, вступного внеску за одну особу команди, харчування тощо приблизно 245 000 грн).

На жаль, суми донатів, яку вдалося зібрати станом на сьогодні (70 710 грн) не вистачить для покриття поїздки щонайменше однієї з перелічених команд.

Федерація розуміє, що залишився невеликий проміжок часу аби зібрати кошти на всі команди, але сподіваємось, що нам вдасться, з Вашою допомогою, зробити можливою поїздку декількох збірних.

Тому Федерацією прийнято рішення розподілити зібрані кошти між збірними, які зможуть вирушити на Чемпіонати Європи 2023.

Виходячи з цього, Федерація сквошу України ще раз звертається до всієї сквош спільноти, до всіх небайдужих, до всіх, хто грає в сквош вже давно або нещодавно вийшов на корт. Якщо у Вас є можливість покрити частину витрат якоїсь конкретної з вищевказаних команд, будь ласка, не соромтесь звертатись в офіс ФСУ за детальною інформацією та для координації спільних дій.

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби