Тревел-пригода на шляху до турніру German Junior Open-2023

Тревел-пригода на шляху до турніру German Junior Open-2023

Тревел-пригода на шляху до турніру зі сквошу German Junior Open-2023 розпочалася за декілька днів до початку змагань…

P.S. Весь час в соцмережах ми доповідаємо про результати наших юніорів, дорослих гравців, ділемося їх здобутками, але часто за кадром залишається непоміченою робота офіса та команди. Сьогодні ми вирішили відкрити залаштунки та поділитися нещодавним курйозом, який трапився з тренером зі сквошу Савеловим Вячеславом та його командою. 

Історія з прикордонною службою!

Дар’я Ревуцька (виконавчий директор ФСУ): «О 06:00 ранку мені зателефонував Вячеслав та сказав, що його зняли з поїзда, бо прикордонники не можуть знайти листа від Міністерства на перепустку через кордон.

Слава, розкажи, що сталося. Як так вийшло, що тебе з командою не випускали?

"Вранці ми приїхали на український кордон. В нас забрали паспорти та мої документи на виїзд. Сидимо в потязі доволі довгий час. На годиннику було десь 05:30 ранку і всі ми задрімали в очікуванні. Тут мене будять і кажуть, що не можуть знайти лист, по якому ми маємо виїхати за кордон. 

"В мене шок! Я кажу, що не може такого бути. Я телефоную Дар’ї та розповідаю ситуацію. Добре, що в неї не був увімкнений нічний режим і вона одразу відповіла. Я їй все пояснив і вона почала вже розбирати на своєму рівні це питання". 

Дар’я Ревуцька: "Я дізналася у тренера на якій саме станції вони знаходиться та порадила викликати старшого зміни, щоб вони зв'язалися з адміністрацією прикордонної служби. Далі я почала зв'язуватися з Департаментом неолімпійських видів спорту в Мінмолодьспорту, а вони в свою чергу з прикордонниками".

Вячеслав Савелов: "Але мені все одно треба було покинути потяг з дітьми, бо прикордонна служба і так через нас затримала потяг надовго, бо намагалася знайти цей лист. Але безуспішно. (неймовірно, але на день раніше Булгаков Олександр за тим самим листом і кордоном їхав і все було добре)". 

Дар’я Ревуцька: "З документами було все гаразд, ФСУ та Мінмолодьспорт підготували все правильно і без помилок. Завдяки оперативній та злагодженій роботі листа прикордонниками було знайдено в базі прикордонної служби і групу спортсменів безкоштовно посадили на потяг за годину".

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби