Про європейські змагання: англійці Лаура Массаро та Дарил Селбі!

Про європейські змагання: англійці Лаура Массаро та Дарил Селбі!

Батьківщина сквошу – Англія, підіймалась на найвищий п’єдестал більше ніж 40 разів на чоловічих і жіночих ETC1&2. На рахунку у англійців 81 перемога, починаючи з 1973 року. А за останні 10 років: 7 золотих нагород вибороли чоловіки та 8 – жінки. Про європейські змагання розповіли нам в невеликому флеш-інтерв'ю англійці - Лаура Массаро та Дарил Селбі.

- В яких чемпіонатах Ви брали участь?

Дарил Селбі: Привіт, радий чути вас! Сподіваюся, всі в Україні зберігають безпеку та у вас все добре. Здається я брав участь у кожному чемпіонаті, починаючи з 2011 року.

Лаура Массаро: Вперше я взяла участь в командному чемпіонаті у 2007 році в Річчоне. А вже після цього - у складі англійської збірної, прийняла участь в усіх подальших змаганнях. Окрім турнірів у Экс-ан-Прованс - 2010, Еспоо - 2011, Хельсинки - 2017.

[caption id="attachment_23067" align="aligncenter" width="823"] Жіноча збірна (Англія)[/caption]

- Який досвід Ви здобули, взявши участь у чемпіонатах Європи?

Лаура Массаро: Я багато чому навчилася. Я була ще юніоркою, коли почала грати за Англію. Участь в європейських турнірах допомогла мені справлятися з хвилюванням і більш старанно тренуватися, щоб допомогти своїй команді.

Змагання допомогли мені зрозуміти, як це бути частиною команди….Спочатку було не так важко. По мірі поліпшення гри, тиску стало більше: я грала під номером №1. Тоді я навчилася бути капітаном команди та відповідально готуватися до важких матчів.

Дарил Селбі: Чудово грати за свою країну. Це зовсім інші відчуття, коли ти граєш як частина команди. Я навчився справлятися з хвилюванням. Також зрозумів, що можна багато чого зробити, знаходячись на трибуні, вболіваючи за своїх гравців на корті.

[caption id="attachment_23068" align="aligncenter" width="750"] Чоловіча збірна (Англія)[/caption]

- Чи були у Вас цікаві події в період чемпіонатів Європи?

Лаура Массаро: Нам було дуже весело коротати час у інших країнах. Гра в команді особлива. Спогади перемоги та святкування з командою назавжди залишаться в моїй пам'яті! 

Дарил Селбі: Були деякі дивовижні події на європейських чемпах. Остання гра в Англії була надзвичайно особливою, оскільки приємно перемагати на Батьківщині.

Федерація сквошу України висловлює слова вдячності Лаурі Массаро та Дерілу Селбі за ексклюзивне інтрерв'ю. Сподіваємось, що дуже скоро ми всі зустрінемось на чемпіонатах в Європі та зможемо поспілкуватись наживо та знову зіграти в нашу улюблену гру - СКВОШ!

©Анна Теслева

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби