Рибальченко виграв срібло на турнірі Czech Squash Masters 2019!

Понад 140 сквошистів з 27 країн світу розіграли нагороди одного з найпрестижніших турнірів - Czech Squash Masters в Чехії.

Друга ракетка європейського рейтингу Костянтин Рибальченко і п'ятдесят третій Олександр Булгаков в цей уїк-енд боролися в Празі за нагороди одного з найпрестижніших турнірів "Мастерс" CSM 2019 і за рейтингові очки.

Боротися проти найсильніших гравців в сквош, німців, завжди непросто. А якщо вони знаходяться на перших рядках європейського рейтингу, завдання ускладнюється вдвічі. Саме такий суперник дістався Костянтину Рибальченко в фіналі. Heiko Schwarzer на початку року вже встиг взяти золото на турнірі гран-прі в Португалії, а сьогодні займає першу строчку європейського рейтингу і має всі шанси закріпити свої позиції. Українець, хоч і знаходиться в рейтингу нижче, але теж не ликом шитий. Матч найсильніших суперників завершився з рахунком 16-14 11-8 11-5 не на користь Рибальченко, що займає в даний час друге місце в рейтингу ESF.

В результаті на п'єдесталі переможців і призерів Костянтин зайняв почесне 2 місце.

На жаль, Булгаков Олександр програв супернику у 2 раунді і змушений був боротися за право займати 9-16 місце в своїй категорії. Днепрянин, обігравши на старті турніру чеха Roman Moravec - 6: 4, 7: 5, у другому колі поступився 11 ракетці європейського рейтингу поляку Bartłomiej Wojtunik (5/8 номер посіву) - 6-11, 11-9, 11-9, 16 -14.

У фінальному матчі за 11 місце Булгакову не довелося виходити на корт, так як суперник Ivan Jančička [5/8] не з'явився на гру.

Результати турніру Czech Squash Masters 2019.