Рамі Ашур&Каміль Серме очолять Ambassador Programme 2018 у Києві

Рамі Ашур&Каміль Серме очолять Ambassador Programme 2018 у Києві

Після тривалих переговорів між Федерацією сквошу України (ФСУ) і Світовою Федерацією сквошу (WSF) нам вдалося отримати офіційне підтвердження на проведення в нашій країні програми "Посол WSF 2018". Завдяки титанічним зусиллям з боку ФCУ наші спортсмени зможуть вперше взяти участь в такому заході 23-24 червня 2018 року.

У міжнародній програмі, запущеної в 2011 році, беруть участь 2 провідних гравця в сквош, міжнародний тренер і рефері, щоб допомогти підняти авторитет цього виду спорту-завдяки проведенню тематичних конференцій, показових матчів, суддівських і тренерських семінарів, а також медіа-презентацій.

Учасники програми "Посол WSF 2018".

Вірменія і Україна візьмуть участь в програмі "Посол WSF 2018". В цьому році в якості послів виступлять триразовий чемпіон світу, єгиптянин Рамі Ашур і п'ята ракетка, француженка Камілла Серме. Саме вони очолять ініціативу Світової федерації сквошу в Єревані і Києві.

Рамі Ашур і Камілла Серме дебютанти програми, приєднаються до бельгійського тренеру національної збірної Ронні Влассакс і міжнародному судді Марко Подгоршек зі Словенії. Програма "Посол WSF 2018" буде проходити з 23 по 24 червня в Києві на території клубу "Гран-Прі".

«Ми дуже раді, що Рамі і Камілла змогли вирватися з напруженого графіка, щоб приєднатися до нас в цьому життєво важливому щорічному рекламному проекті.

"Вся команда трепетно ​​чекає зустрічі і взаємодії зі сквош спільнотою, представниками спорту і ЗМІ Вірменії та України", сказав генеральний директор WSF Ендрю Шеллі. "Як завжди, це слушна нагода допомогти молодшим федераціям в їхньому розвитку і просуванні."

Рамі Ашур - переможець 39 титулів світової серії PSA, включаючи чемпіонат світу в 2008, 2012 і 2014 роках. 30-річний каірец очолював світовий рейтинг протягом 21 місяця.

Перша ракетка Франції і шестикратна чемпіонка Європи Камілла Серме в лютому 2017 року обіймала 2 місце в світовому рейтингу після перемоги в престижному турнірі чемпіонів в Нью-Йорку.

Де проходили заходи починаючи з 2011 року.

Першою країною взяла участь у програмі "Посол WSF" стала Латвія в 2011 році, потім була поїздка в африканські країни - Малаві і Намібія. У 2013 році в програмі взяли участь Панама і Венесуела, Папуа-Нова Гвінея - в 2014 році. Країни балканського регіону (Сербія, Румунія та Хорватія) брали участь в 2015 році. У минулому році команда відвідала Далянь і Макао в Китаї.

© Анна Теслева

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби