Індивідуальний ЧУ-2017: чоловіки видали максимум

Індивідуальний ЧУ-2017: чоловіки видали максимум

У перший день індивідуального чемпіонату України шанувальники сквошу змогли побачити протистояння відразу на 3 ступенях. Згідно з форматом турніру, тут не було поділу на різні рівні майстерності. І ті, хто поки входить в категорії «Любителі» змогли показати чудову гру, на рівних зігравши з тими, хто має більший досвід гри в сквош.

У п'ятницю пройшли ігри відразу на трьох етапах в чоловічій категорії. Явні фаворити (гравці категорії «Pro») підключилися до ігор лише в 1/16 фіналу, але навіть тут їх чекали свої сюрпризи.

Однак почнемо з самого початку, де вдалося поспостерігати божевільні протистояння. Пятігеймовий поєдинок між Олександром Горбуненко і несіяним Олексієм Костюковим, протистояння досвідченого Андрія Москалюка і юніора Данила розпусний, складну боротьбу Артемія Перуна проти молодого Юхима Бєлікова.

А потім почалися ігри 1/16 фіналу, коли в боротьбу включилися досвідчені сквошісти. Тут також не обійшлося без цікавої боротьби - одні суперники були вже в ігровому тонусі, інші працювали на досвіді. Так, «любителів» повибивали вже на цій стадії, але це далося кожному з переможців насилу. Далі пішли гри 1/8 фіналу - не менш цікаві. З дистанції зійшов Олексій Ковальський, програвши Дмитру Щербакову, дніпрянин Андріан Гулевський і інші гравці, які зуміли витримати п'ятничний сквош-марафон. Звичайно, очікувалося, що в чвертьфінал вийдуть ті, хто мають більший ігровий досвід, але, в будь-якому випадку, перший день чемпіонату України вже встиг подарувати нам максимум емоцій.

Але ж завтра в боротьбу вступлять ще і наші жінки! І навіть складно уявити, що чекає всіх любителів сквошу в суботу на кортах клубу «5 Елемент», якщо вже перший день встиг подарувати нам настільки насичений вечір - а попереду таких ще два ...

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби