Індивідуальний ЧЄ-2018: Бушма на турнірі в Польщі

Індивідуальний ЧЄ-2018: Бушма на турнірі в Польщі

Французькі та англійські сквошисти, перші номери посіву в чоловічій і жіночій категорії на польських кортах взяли золото. Але є привід пишатися і виступом української учасниці, яка показала хорошу гру і підтвердила силу нашої школи сквошу.

Victor Crouin та Lucy Turmel з легкістю підтвердили своє право називатися найсильнішими сквошистамі Європи в категорії до 19 років.

Що стосується виступу наших гравців.

Окремо хочеться відзначити, що в ЧЄ до 19 років від України раніше брали участь лише хлопці: Дмитро Погребняк та Сорочев Михайло (Walkover), а ось дівчата в цьому році вперше виступили в даному турнірі. Дебютанткою серед українок стала одна з кращих сквошисток в нашій країні, член жіночої збірної - Аліна Бушма. Її європейський рейтинг дозволив бути 9/12 сіяної на турнірі.

Так, Аліна Бушма вибула з боротьби за медалі прогнозовано - як відомо, суперниця їй в 1/4 фіналу попалася більш ніж серйозна. Надалі вона поступилася в двох зустрічах, зайнявши підсумкове 8-е місце. Але тут варто відзначити, що нашій юніорці випали дуже непрості суперниці. 3/4 сіяна Karyna Tyma все ж мала шалену підтримку рідних трибун, а 2/2 сіяна Georgia Adderley вважається найсильнішою сквошисткою Шотландії і на її рахунку велика кількість перемог на домашніх міжнародних турнірах. Для Аліни це хороший показник - як говорилося вище, сквошистка виступала під 9/12 номером посіву. Так що досягнення спортсменки тільки в черговий раз доводить гідний рівень української школи сквошу.

У будь-якому випадку, Аліна отримала величезний досвід боротьби і тренування, який їй дуже знадобиться на майбутнє. І тепер будемо чекати від неї нових перемог на міжнародних командних змаганнях.

Попереду у нашої жіночої збірної, до складу якої входить Аліна Бушма, чергові великі чемпіонати під егідою ESF. У квітні пройде командний чемпіонати Європи (в Ризі, Латвія). І там, сподіваємося, нашим гравцям вдасться продемонструвати наскільки сильний на сьогоднішній день український сквош.

Повні результати U19 Individual Championships 2018.

©Анна Теслева

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби