Індивідуальний чемпіонат Європи. Юніори до 19 років. Бушма і Жуковець - на турнірі

На індивідуальному чемпіонаті Європи Україну представлять 2 спортсменки, які виступлять в категорії дівчат до 19 років.

13-16 квітня в місті Прага (Чехія) пройде 30-й ювілейний чемпіонат Європи зі сквошу. У турнірі беруть участь 110 спортсменів з 26 країн.

До українських сквошисткок суперники будуть ставитися з підвищеною увагою. Нагадаємо, що в квітневому рейтинг-листі Європейської федерації сквошу Аліна Бушма викликала сенсацію. Спортсменка під українським прапором зайняла почесне 1 місце в загальному рейтингу. Наші провідні спортсменки, чемпіонки і призерки міжнародних і національних першостей, знаходяться в строю і готові боротися за медалі і рейтингові очки.

Серед учасниць виступлять Аліна Бушма й Юлія Жуковець. Дівчата серйозно налаштовані завоювати медалі першості Європи.

Індивідуальний чемпіонат Європи U19 (13-16 квітня, Прага, Чехія)

Розклад ігор: 13 квітня

17:40 Юлія Жуковець [17/24] -Madeleine Hylland [13/16] Hector - 1

18:20 - Аліна Бушма [5/6] Hector - 5

Відзначимо, що стежити за змаганнями можна в режимі онлайн. Для цього потрібно перейти на офіційний сайт чемпіонату!

У Чехії завершився чемпіонат Європи зі сквошу в категорії до 19 років: Alina Bushma 6-а, Julia Zhukovets -30-а.

Останній календарний день змагань виявився тріумфальним для Англії та Польщі. Перші і призові місця виграли представники країн де зародився сквош й активно розвивається.

У дівчат перемогу здобула Karina Tyma, яка стала першою полячкою, яка виграла «золото» чемпіонату Європи.

Представниці від України, перша ракетка Європи Аліна Бушма зайняла 6 місце поліпшивши власний результат в минулому році на 2 позиції в турнірній таблиці.