Грегорі Голтьє:

Грегорі Голтьє: "Важливо бачити рівень, який суперники демонструють протягом років!"

За 20 років Грегорі Голтьє з талановитого і перспективного молодого гравця виріс в одного з найвидатніших сквошистів світу. Тому підтвердження і його 9 чемпіонських титулів на індивідуальному чемпіонаті Європи, що є абсолютним рекордом з часу заснування змагань, і знаходження на вершині п`єдесталу рейтингу PSA в різні періоди з 2014 по 2018 роки, і 3 перемоги на командних змаганнях французської збірної. Про європейські змагання він і розповів нам з задоволенням в невеликому флеш-інтерв'ю.

- В яких чемпіонатах Ви брали участь?

- Я брав участь у багатьох європейських командних та індивідуальних змаганнях. Не пам'ятаю навіть скільки їх було, вперше я взяв участь, коли мені було 15 чи 16 років.

- Який досвід Ви здобули прийнявши участь у чемпіонатах Європи?

- Досвід грати та представляти свою країну якнайкраще. Можливість зустрічатися з іншими гравцями з різних країн, важливо бачити рівень, який суперники демонструють протягом років.

- Чи були у Вас цікаві події в період чемпіонатів Європи?

- Перше місце на командому чемпіонаті Європи в Данії (ETC 1&2 2015), ми тоді обіграли Англію у фіналі. Ця перемога була особливою для мене та моєї команди/федерації/країни. Також, завжди цікаві вечірки після закінчення змагань, коли всі розважаються та насолоджуються святкуванням разом.

@Анна Теслева

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби