Тиждень жіночого сквошу

Міжнародна федерація сквошу та Федерація сквошу України раді відзначити "Жіночий тиждень сквошу" - міжнародне свято та можливість залучити жінок до нашого спорту у всьому світі.

Це також чудовий привід нагадати про всіх талановитих жінок у сквоші, які допомогли сформувати видовищну гру, яку ми бачимо сьогодні, та тих, хто продовжує гордо займатися нашим видом спорту.

На тижні “жіночого сквошу” світова спільнота вшановує колишню президентку Сьюзі Сімкок, визнану першовідкривачку у світі сквошу та володарку премії IOC Women in Sport. Також президент WSF згадує Ранім Ель Велілі, яка стала “першою ракеткою” у світі на початку року та залишила після закінчення кар'єри величезну спадщину позаду.

Жінки зробили величезний внесок у розвиток сквошу, але ми знаємо, що майбутнє нашого спорту буде базуватися на здатності залучати молодих гравців. Ми пишаємось тим, що сквош є різноманітним, привітним і сподіваємось, що зможемо залучити юніорів з усіх куточків земної кулі до гри в сквош.

Ми закликаємо всіх шанувальників сквошу переглянути інтерв'ю, під час якого топові гравчині світу, як перша чемпіонка світу Нуран Гохар, вийшли з корту, щоб відповісти на запитання про те, як це бути жінкою у сквоші і який шлях їм довелось пройти, щоб стати професіоналками.

Сподіваємось, вам сподобається відео, а тим часом ви будете в безпеці та будете здорові.

Залиште коментар

Ви коментуєте як гість.

Партнери
Клуби