Шановні пані та панове, висловлюю подяку повним членам, які були присутні на Конференції 25-го листопада 2019 року і одноголосно довірили мені стати президентом Федерації сквошу України. Також, висловлюю подяку Анастасії Нетребчук, без якої існування Федерації і сквошу в Україні, на тому рівні, на якому ми бачимо зараз було б неможливо.

Також, висловлюю величезну подяку тренерам і суддям, які прищеплюють гідність, благородство, взаємоповагу, яке несе собою сквош.

Ну і звичайно ж, висловлюю мою глибоку вдячність гравцям і вболівальникам. Ви – це той дух згуртованості, дружби, азарту гри і радості перемог, які кличуть Нас в клуби і на корти.

Як людина граюча в сквош більше 10 років і щиро закохана в цей вид спорту, я вирішив прийняти пропозицію посісти цю посаду і виконати побажання багатьох з ким я зустрічався граючи і проводячи час біля кортів.

Ідеї, побажання та мрії оформилися в програму «Squash Family 2024», яку наша команда буде реалізовувати.

У програму входить:

  1. впровадження партнерської програми з системою знижок для наших асоційованих членів (Сквош Члени сім'ї) і поліпшення умов для наших ліцензованих гравців (Сквош сім'ї Гравці). Впровадження світової системи Мастерс (гратимемо і в 75+!).
  2. створення системи, яка дозволить бажаючим мати свій клуб і тим, хто його має, побудувати його, керувати ним і отримувати з нього прибуток (причому робити це з мінімальними витратами часу і фінансів).
  3. підготовка кваліфікованого тренерського складу і поліпшення умов праці тренерів.
  4. розвиток дитячого спорту через цільові програми для дитячих академій.
  5. організація турнірів європейського і міжнародного рівнів.
  6. підвищення впізнаваності та престижності українського сквошу в Україні та за кордоном.

Вдячний Вам за те, що Ви є і буду вдячний за підтримку в реалізації вищевказаного.

З повагою,

Президент Федерації сквошу України

Кутковський Яків

Залишити коментар

Ваша пошта не буде опублікована

X