Комітет по суддівству ФСУ (далі - Комітет) у 2016 році продовжив свою активну роботу не тільки в рамках попереднього плану, розробленого в кінці 2015 року, але і поверх нього.

 1. Був притягнутий ще один представник в Комітет - Яна Ковальська, яка встигла показати свою активну роботу.
 2. Організовано та проведено 3 семінару для суддів: для майбутніх маркерів - в Харкові та Львові, де в загальній сумі взяло участь 15 людей. І семінар-зустріч для більш досвідчених суддів за результатами командного Чемпіонату Європи (Львів).
 3. До кінця травня повністю організований до проведення майстер-клас просунутого рівня для суддів з лектором з Туреччини.
 4. В рамках турніру у Львові організовано Assessment для суддів іноземним суддею. Також Assessment запланований в рамках двох турнірів Barakat. Для українських суддів це величезна можливість, оскільки без відповідного Assessment вони не зможуть підвищувати свою кваліфікацію.
 5. Вперше в Україні проведено психологічний практикум для суддів з досвідченим фахівцем-психотерапевтом. В ході практикуму судді отримали необхідну теоретичну і практичну інформацію про коректне взаємодії судді і гравця під час вирішення спірних ситуацій.
 6. Завершено 1 раунд засідань «Суддівського клубу», визначені переможці, які нагороджені пам'ятними призами.
 7. Завдяки тісній співпраці з Всесвітньою федерацією сквошу отримані унікальні інформаційні матеріали для суддів, які переведені на російську мову. Ці матеріали вже досконально вивчені, і застосовуються на практиці активними суддями.
 8. Проведено кілька занять з суддями з метою підвищення рівня спортивної англійської. Так як на сьогоднішній день рівень знань англійської більшості суддів невисокий, ведеться робота по організації інтенсивного курсу спортивного англійської.
 9. Розроблена, затверджена і виготовлена ​​офіційна форма для суддів сквошу - футболки, жилети.
 10. Розроблені та затверджені офіційний логотип Комітету по суддівству, емблема судді сквошу. Судді забезпечені необхідними стандартизованими картками для суддівства по системі 3х суддів.
 11. Проведена модернізація розділу «Суддівство» на офіційному сайті ФСУ. Стандартизовані правила написання статей, додані нові розділи, з'явилася можливість авторизації суддів на сайті з метою отримання вузьконаправленої інформації.
 12. Опубліковано ряд необхідних статей про суддівство на сайті, регулярно ведеться інформаційний супровід в спеціальній групі Facebook.
 13. Щотижня проводяться засідання Суддівської клубу, де всі судді в комфортних умовах можуть практикуватися в суддівстві, аналізуючи досвід світових суддів і розбираючи кращі світові матчі з кількістю спірних рішень 12+.
 14. Зібрано та надана вся необхідна інформація для поліпшення програми «Pro1» в частині, що стосується суддівства і ведення електронного протоколу.
 15. Розроблено необхідні пропозиції і зміни до Положення про Комітет, матеріали передані на розгляд Президії.

До кінця 2016 року Комітетом заплановано ще безліч заходів як в Києві, так і по всій території України.

Залишити коментар

Ваша пошта не буде опублікована

X