сьогодні рівно 4 Неділя почати mezhdunarodnogo турнір skvoshu Український Junior Open (UJO) серед юніорів від 11 років і старше!

турнір відбудеться 2-3 червня в Києві за адресою: вул.Маршала Конєва 8. ФК "Sport Life", Теремки стане локацією змагань, де пройдуть матчі. Вхід для вболівальників на всі ігри – вільний!

Спортсмени змагатимуться у вікових категоріях U11, U13, U15, U17 і U19, розділених на хлопчиків і дівчаток.

український молодший Open: формуємо збірну 2019 року

Організатором Міжнародного турніру UJO виступає Федерація сквошу України за сприяння ESF, Міністерства молоді і спорту України, а також Спорткомітету України.

3 рік поспіль завдяки роботі ФСУ у наших юніорів є унікальна можливість брати участь у власному турнірі європейської серії. З року в рік в червні ми організовуємо турнір, завдяки участі в якому всі юніори отримують можливість не тільки додати значних балів до національного рейтингу, а й заробити заповітні очки в рейтингу Європейської Федерації сквошу (ESF).

Поряд з Чемпіонатом України серед юніорів, UJO є тим самим лакмусом, показники якого будуть мати вирішальний вплив на формування юніорської збірної 2019 року. Переможці та призери турніру будуть розглянуті в якості головних претендентів на участь у командному чемпіонаті Європи.

Переваги участі в київському міжнародному турнірі:

  • внесення очок в Європейський рейтинг;
  • проводиться на території України, що скорочує витрати в порівнянні з участю в інших країнах;
  • можливість позмагатися з сквошістамі інших держав, а в цьому році нам вже подали заявки гравці з 5 країн.

Ukrainian Junior Open 2018: шанс отримати статус Гран-прі в 2019 році

Змагання «опен» в 2018 році проводяться з метою довести якість розвитку юніорського сквошу в Україні. Вони покликані підвищити спортивний рівень змагання до статусу Гран-прі, що дозволить в наступному році виступати нашим дітям на більш високому рівні з найсильнішими гравцями Європи.

Також UJO входить в календар Міністерство молоді та спорту України. Його результати фіксуються на державному рівні, а в подальшому відіграють ключову роль при формуванні бюджету на фінансування дитячого і юніорського сквошу в Україні в 2019 році.

МИ РАЗОМ РОЗВИВАЄМО ДИТЯЧИЙ та юніорської сквош В УКРАЇНІ. ЗРОБИ СВІЙ ВНЕСОК І СТАНЬ УЧАСНИКОМ UJO 2018. Заявки на участь в змаганнях приймаються на електронну адресу до 14 травня: протокол HTTPS://goo.gl/forms/ZGFeRyh9pGw0Hg7w2.

Залишити коментар

Ваша пошта не буде опублікована


forbrukslån | lån på dagen | море
X