Після тривалих переговорів між Федерацією сквошу України та Світовою Федерацією сквошу нам вдалося отримати офіційне підтвердження на проведення в нашій країні програми "Посол WSF 2018". Завдяки титанічним зусиллям з боку ФСУ наші спортсмени зможуть вперше взяти участь в такому заході вже на початку літа.

Вірменія та Україна візьмуть участь в програмі "Посол WSF 2018". У наступному році в якості послів виступлять триразовий чемпіон світу, єгиптянин Рамі Ашур і третя ракетка, француженка Камілла Серме. Саме вони очолять ініціативу Світової федерації сквошу в Єревані та Києві.

У міжнародній програмі, запущеній в 2011 році, беруть участь 2 провідні гравці в сквош, міжнародний тренер і рефері, щоб допомогти підняти авторитет цього виду спорту-завдяки проведенню тематичних конференцій, показових матчів, суддівських і тренерських семінарів, а також медіа-презентацій.

Рамі Ашур та Камілла Серме дебютанти програми, приєднаються до бельгійського тренера національної збірної Ронні Влассакс і міжнародного судді Марко Подгоршек з Словенії. Програма "Посол WSF 2018" буде проходити з 18 по 24 червня.

"Ми дуже раді, що Рамі і Камілла змогли вирватися з напруженого графіка, щоб приєднатися до нас в цьому життєво важливому щорічному рекламному проекті.

"Вся команда трепетно ​​чекає зустрічі і взаємодії зі сквош спільнотою, представниками спорту і ЗМІ Вірменії та України ", сказав генеральний директор WSF Ендрю Шеллі. "Як завжди, це слушна нагода допомогти молодшим федераціям в їхньому розвитку і просуванні. "

Рамі Ашур – переможець 39 титулів світової серії PSA, включаючи чемпіонат світу в 2008, 2012 та 2014 роках. 30-річний каірец очолював світовий рейтинг протягом 21 місяця.

Перша ракетка Франції і шестикратна чемпіонка Європи Камілла Серме в лютому поточного року займала 2 місце в світовому рейтингу після перемоги в престижному турнірі чемпіонів в Нью-Йорку.

Першою країною, яка взяла участь в програмі "Посол WSF" стала Латвія в 2011 році, потім була поїздка в африканські країни - Малаві і Намібія. У 2013 році в програмі взяли участь Панама і Венесуела, Папуа-Нова Гвінея - в 2014 році. Країни балканського регіону (Сербія, Румунія і Хорватія) брали участь в 2015 році. У минулому році команда відвідала Далянь і Макао в Китаї.

© Анна Теслева

Залишити коментар

Ваша пошта не буде опублікована


посилання | forbrukslån | forbrukslån
X