Минулий нещодавно індивідуальний чемпіонат України подарував не тільки багато незабутніх емоцій, найцікавіших матчів і визначив склад чоловічої національної збірної на майбутньому командному чемпіонаті Європи в Гельсінкі. При цьому він дозволив всім учасникам даних змагань записати велику кількість рейтингових очок до свого послужного списку - адже мав найвищу (національну) категорію в календарі багатьох турнірів, що проводяться під егідою ФСУ.

Максимально на собі це і відчули гравці, які раніше з різних причин рідко виступали на офіційних змаганнях (але при цьому добре знайомі в світі українського сквошу), тому що мали досить невеликий рейтинг. І якщо в Топ-20 чоловічого і жіночого рейтингу зміни ще не настільки значні, то вже ближче до кінця списку можна помітити той коефіцієнт, який кожен з учасників внутрішньої першості отримав, просто взявши участь в чемпіонаті.

Наприклад, у жінок миттєво злетіли вгору Альона Самохіна та Альона Огонесян, до того ж які перебували через довгу паузу поза грою. Остання, наприклад, незважаючи на те, що поступилася своїм суперницям, відразу отримала 330 очок рейтингу, вийшла в Топ-30 і на майбутніх турнірах напевно буде знаходитися в числі сіяних гравців. Хороший рейтинговий «заряд» отримали ті ж Юлія Жуковець та Анастасія Костюкова - та й іншим сквошіиткам дісталося чимало очок до свого активу.

У чоловіків також відбулися зміни - в десятці кращих зміцнили свої позиції Баган Ярослав, Дмитро Кравчук, Тимофій Желудков, Дмитро Погребняк та Віктор Ковальчук, а майбутній резервіст національної збірної України на континентальній першості Артур Сікора впритул наблизився до того, щоб незабаром потрапити в Топ-10 внутрішнього рейтингу.

Рейтингове положення Топ-30 учасників індивідуального ЧУ-2017 серед чоловіків

Залишити коментар

Ваша пошта не буде опублікована

X