У 2019 році міжнародний турнір проходить з 3 по 6 жовтня в Швеції, ігри почалися у четверг (сьогодні) і триватимуть протягом 4-х наступних днів. Учасники будуть розділені на 9 категорій. Матчі турніру пройдуть протягом чотирьох ігрових днів - з четверга по неділю на території кортів Hyllie Sportcenter.

Нашу країну в Швеції представляють постійні учасники міжнародних змагань - Щербаков Дмитро і Лаукарт Юлій, а також майбутні “зірочки” українського сквошу, зовсім юні – Щербаков Єгор і Заїченко Давид. Список учасників досить досвідчений і сильний, тому розраховуємо на призові місця на Nordic.

У перший ігровий день українці проведуть 1 матч. Сьогодні на Nordic Junior Squash Open зіграє Дмитро Щербаков, спортсмен посіяний під 3/4 номером. Його першим суперником стане датчанин Mikkel Lund Jensen [17/32].

Давід Заіченко [9/16] (BU11|13) та Єгор Щербаков (BU11|BU13) почнуть свої ігри на турнірі в другий день в першій половині ... очікуємо їх старту і сподіваємося на гідні результати.

Спостерігати за юними суперниками в четверг буде старший друг і більш досвідчений учасник міжнародних першостей Юлій Лаукарт. 17/32 посіяний Юлій почне ігри в п'ятницю (04.10.2019) в другій половині дня в категорії BU19.

© Анна Теслева

Залишити коментар

Ваша пошта не буде опублікована

X