Кращими гравцями місяці, згідно з рейтингом професійної асоціації сквошу, залишаються Мохамед Шорбагі та Нур Шербіні.

Карім Абдель Гавад перемістився на 3 місце рейтингу після того, як PSA опублікували чоловічий світовий рейтинг (1 листопада).

25-річний єгиптянин в жовтні здобув перемогу у чемпіона Грегорі Готьє на шляху до півфіналу Delaware Investments US Open. На турнірі світової серії в Гонконзі Карім Гавад взяв 2 місце програвши Рамі Ашуру в фіналі з рахунком 3:2 . А ось на рідній землі в Гізі, Турнір Aly-Ахрам Open, взяв 1 місце.

20161101100022_psa_men_rankings_nov16Гавад обганяє співвітчизника Омара Мосаада, який спускається до № 4, в той час як Мохамед Шорбагі підвищує свій рекорд на вершині світового рейтингу після перемоги US Open – 2, 257.500 очок.

Фіналіст US Open, триразовий чемпіон світу Нік Метью, залишається на 5 місці, в той час як єгипетський дует Алі Фараг та Марван Šorbagi займають 6 та 7 місце, відповідно.

Мігель Анхель Родрігес повертається в топ-10 після місяця перебування за його межами і займає 8 місце. Тарек Момен і переможець турніру світової серії в Гонконзі Рамі Ашур замикають топ-10 кращих гравців світу.

Після вражаючого місяці, в якому він досяг фіналу NetSuite Open і півфіналу Світової серії на турнірі US Open за останні два роки, колишній №1 світового рейтингу (січень 2012) Джеймс Vilstrop здійснює стрибок в рейтингу на 8 ступенів – з 20 на 11 місце.

Француз Матьє Кастаньєт опускається на 2 щабля – до №12, в той час як Саймон Рьоснер, Камерон Піллі, Боря Голан та Райан Каскеллі також втрачають свої позиції в рейтингу і займають 13, 14, 15 та 16 місце, відповідно.

англієць Кріс Сімпсон повертається в світовий топ-20 вперше з квітня 2014 року і в даний час утримує титул топ-20 світових гравців.

__________________________________________________________________________

Чемпіонка світу серед юніорів Нуран Гоар вривається до трійки лідерів в перший раз за історію своєї кар'єри. Єгиптянка Гоар справила приголомшливе початок сезону після перемоги на турнірі світової серії в Гонконзі.

20161101102254_psa_women-rankings_nov16її співвітчизниця, Нур Ель Шербіні, утримує перше місце, у той час як англійка Лора Массаро як і раніше займає 2 місце. Переможниця Аль-Ахрам, Ранім Ель Велілу, рухається вгору на 4 місце, обігнавши Маланка восьмикратну чемпіонку світу Ніколь Девід.

Переможниця відкритого чемпіонату U.S. Open Каміль Сермі міняється місцями в турнірній таблиці з “першою ракеткою” США Amandola Кімнати, занімая№ 6 і № 7, відповідно. Омея Абдель Kaві, Zhoеly King та Еlison Waters замикають першу десятку.

За межами топ-10 – англійка Емілі Уітлок в цьому місяці піднімається вгору рейтингу на 2 ступені і займає рекордне у своїй кар'єрі 14 місце. В той час як, Нур Ель Тайеб випадає з топ-15 до №16. Дженні Данкалф, Рейчел гріхів та Джо Чен займають останні три місця в топ-20.

Двоє українських сквошісток в топ-150: Надія Усенко – (№80 місце) і Ліана Sardak (№134 місце).

Рейтинг світових гравців, листопад 2016.

Залишити коментар

Ваша пошта не буде опублікована

X