forbrukslån | billig forbrukslån | хороший споживач

Командний чемпіонат Європи в першому і другому дивізіонах вже позаду. Національна збірна України, яка бере участь у схожих турнірах за все в дванадцятий раз, все більше утверджується в статусі кращих двадцяти команд Старого Світу. Мало того, ми повторили свій успіх 2014 року, видобутий в Річчоне - зайняли 17 місце.

ЗНАЙ НАШИХ!

Даний результат дійсно заслужений. Звичайно, шанси на вихід з основної групи у нас були. Якщо проти недавнього учасника першого дивізіону Уельсу українцям змагатися ще рано, то ізраїльтян можна було б побити, тим самим потрапивши до вісімки кращих. Однак тим і важкий стартовий поєдинок, що в ньому тільки починаєш втягуватися в процес. Можливо, будь розклад складено по-іншому, і грай ми проти Ізраїлю у другий день змагань, збірна України з честю витримала б цей іспит. Однак історія не терпить умовного способу.

Зате в матчах за 9-12 місця Денис Подворний співтовариші виступили у всій красі, не давши суперникам жодного натяку на перемогу. Цього від них чекали всі вболівальники, і вони виправдали всі очікування трибун. добре виступив Валерій Федорук. Нехай на даному чемпіонаті він і не виграв жодного матчу, однак зауважимо, що в трьох з чотирьох ігор він поступався лише в п'ятому, вирішальному геймі. що, знову ж, говорить про це сквошісте, як про справжнього професіонала і гравця з неймовірним характером і бажанням йти до кінця. Костянтин Рибальченко та Руслан Сорочинський відчували трохи менше навантаження, будучи лише третьою і четвертою ракетками команди, але своє завдання виконали на належному рівні. А 19-річний Дмитро Погребняк поки лише набирається досвіду, але можна бути впевненим - в найближчому майбутньому він гідно замінить в збірній своїх старших товаришів.

Багато в чому це досягнення було видобуто і завдяки підтримці співвітчизників, які великою групою приїхали до Варшави підтримати збірну. У їх числі були і гравці жіночої команди, яка лише недавно виступала на командному чемпіонаті Європи в своєму дивізіоні. І підтримка соратниць по спільній справі лише підстьобувала наших хлопців грати все краще і краще з кожним ігровим днем.

Попереду у наших гравців літні індивідуальні турніри. А вже ближче до осені під егідою WSF пройдуть чергові великі чемпіонати. У вересні пройдуть індивідуальний і клубний чемпіонати Європи (в Празі і Понтефракті, відповідно). І там, сподіваємося, нашим гравцям вдасться в черговий раз продемонструвати, наскільки є сильним на сьогоднішній день український сквош.

СЛОВО КАПІТАНУ

Костянтин Рибальченко, капітан національної збірної України:

«Турнір пройшов дуже професійно. Вийшло гармонійно - як організатори доклали максимум зусиль для проведення, так і збірні у відповідь привезли кращих гравців своїх країн. Атмосфера на кортах була спортивної, емоційної і азартної. Всі «рубалися» на сто відсотків. В результаті чудовими вийшли не тільки фінали, але і просто гри за місця. Та взагалі кожен день були вкрай видовищні ігри. Приголомшливим видався матч за 3 місце, в якому шотландці перемогли німців. Напруга в ньому зберігалося аж до останнього розіграшу.

Ми готувалися до цього турніру з початку 2016 року і, в підсумку, змогли зайняти 17 місце. вважаю, це відмінний результат. Поставлені перед командою завдання були виконані. Кожен гравець показав свій максимум - як в технічному плані, так і в моральному. Хочу привітати моїх колег по команді з успішним результатом і подякувати за самовіддачу, за терпіння і волю до перемоги. Ми дійсно працювали як одне ціле протягом передзмагання і протягом усього чемпіонату. Як капітан команди хотів по максимуму зосередити гравців на хороший сквош і результат. упевнений, що це вийшло.

На груповому етапі всі суперники були хорошого європейського рівня. Ми намагалися відбирати у них кожен розіграш. На жаль, не вистачало майстерності, але гри з настільки сильними опонентами згодом дали нам впевненість в іграх за 9-12 місця.

Окреме спасибі нашій групі підтримки, тим, хто дивився наші ігри онлайн, а також Федерації сквошу України. Це неоціненний емоційний внесок в наш успіх ».

ТРОХИ СТАТИСТИКИ

- Це було дванадцяте за рахунком виступ збірної України на командному чемпіонаті Європи (беручи до уваги ігор в уже неіснуючому Кубку Європейських чемпіонів, згодом трансформованому в третій дивізіон). На стартовому для себе першості в 2005 році українці зайняли 20 місце. лише в 2008 та 2009 рр. Україна випадала за межі кращої двадцятки. Найвище досягнення - підсумкове 17 місце (20014 та 2016 рр.);

– За 12 років в складі збірної виступало 13 Гравці - Роман Dolinič, Олександр Молодиця, Ілля Онишко, Дмитро Щербаков, Артем Шандибін, Руслан Сорочинський, Віктор Ковальчук, Олексій Давиденко, Костянтин Рибальченко, Денис Подворний, Валерій Федорук, Олексій Ковальський і Дмитро Погребняк. Сьогоднішня основна четвірка Подвірний-Федорук-Сорочинський-Рибальченко виступає в команді з ЧЄ-2010;

Че 2016:

- Збірна України зіграла п'ять зустрічей - дві на груповому етапі (проти Ізраїлю і Уельсу) і три в групі за 9-12 місця (проти Норвегії, Хорватії та Польщі). У перших двох зазнавала поразки, в останніх трьох - перемагала;

- У двадцяти іграх наші гравці виграли рівно половину матчів. Найбільше перемог на рахунку команди Руслана Сорочинського - 4/5, у Костянтина Рибальченка і Дениса подвірного – по три виграшу. Валерій Федорук і Дмитро Погребняк в шести іграх на двох часто були близькі до перемоги, але все ж поступалися опонентам;

- У шести іграх був зареєстрований рахунок 3:2. Три з них виграли українці, в трьох перемагали суперники.

- Рахунок при переможних результатах: 3:0 (4 рази), 3:1 та 3:2 (по три рази);

- Всього в двадцяти іграх було зіграно 75 геймів. З них двадцять завершувалися з різницею в два очки, в тому числі дев'ять - на тай-брейках. Відсоток перемог в таких геймах - 75%;

- Костянтин Рибальченко і Руслан Сорочинський - єдині гравці збірної, зіграли у всіх п'яти зустрічах турніру.

Місця чоловічої збірної України з моменту участі в командному ЧЄ

Результати виступу чоловічої збірної України на ЧЄ 2016

Фото з Командного Чемпіонату Європи 2016

Матч Україна-Норвегія (Денис Подворний, Руслан Сорочинський) 2 день.

Матч Україна-Норвегія (Костянтин Рибальченко, Валерій Федорук, 2 день.

Матч Україна-Хорватія (Денис Подворний, Валерій Федорук), 3 день.

Матч Україна-Хорватія (Руслан Сорочинський, Костянтин Рибальченко), 3 день.

Матч Україна-Польща (Руслан Сорочинський, Дмитро Погребняк), фінальний день.

Матч Україна-Польща (Денис Подворний, Костянтин Рибальченко), фінальний день.

Залишити коментар

Ваша пошта не буде опублікована

X