З 14 по 17 червня в Річчоне проходить міжнародний турнір Italian Junior Open 2018. 198 юніорів з США, Італії, Бермудські острови, Індії, Швейцарії, Росії та інших країн зібралися в клубі Figs National Technical Centre, щоб поборотися за звання переможця у своїй категорії.

У міжнародному турнірі категорії Гран-Прі зіграють шестеро наших юніорів - Глушко Ксенія, Гирик Єлизавета, Величко Мілан, Радіонов Тимофій, Шпак Олексій і Тахтарова Анастасія. паралельно, на зворотному боці корту, виступить і наш сертифікований суддя – Даховнік Сергій, йому належить судити матчі на італійському турнірі вперше в своїй кар'єрі.

Першими зіграти на кортах в Італії сьогодні (14.06.2017) випало трійці наших юніорів: Radionovo, Гирик і Шпаку. 1 сіяний, Тимофій Радіонов розіграє формальний матч з кваліфаєр за вихід в основну сітку турніру. Розраховуємо виключно на перемогу юніора, грає спортсмен в категорії BU13.

C ходу на сильних суперників потрапили наші юніори в категорії U15 Гирик Ліза [17/32] та Шпак Олексій [17/32]. Сьогодні нашим дебютантам належить подолати бар'єр у вигляді суперниці з Америки Софія Арсеньєв [9/16] і росіянина Petr Smekhov [9/16], відповідно. Сподіваємося, що ввечері вдача буде на нашому боці.

Бажаємо нашим спортсменам удачі, перемог і високих результатів. Стежити за матчами Italian Junior Open 2017 можемо онлайн.

Сітки і розклад турніру Italian Junior Open 2018.

© Анна Теслева

Залишити коментар

Ваша пошта не буде опублікована

X