Комітет по суддівству був створений за результатами засідання правління Федерації сквошу України, яке проходило 13 жовтня 2015 року. Детальну інформацію про засідання читайте детальніше.

У складі комітету на сьогоднішній день:
глава
Олексій Усенко
представники
Любов Тосхопаран
Яна Ковальська

Робота Комітету спрямована в першу чергу на розвиток суддівства в Україні. З цією метою проводяться семінари для майбутніх суддів по всій країні, в тому числі із залученням досвідчених іноземних лекторів. Для участі в нових семінарах стежте за новинами на сайті ФСУ або надсилайте свої заявки (а також будь-які питання, пов'язані із суддівством в Україні) на електронну пошту referee@squash.ua, тоді вас заздалегідь проінформують про майбутні події.
Зі списком сертифікованих суддів ви можете ознайомитися детальніше.

З метою підвищення суддівського досвіду Комітет відкрив Суддівський Клуб, який проводить свої засідання щотижня. Детально про це читайте в розділі «Суддівський Клуб».

Для активного і оперативного спілкування суддів усієї країни створена група в соціальній мережі Facebook, де представлені різні корисні матеріали для суддів, публікуються останні новини про суддівство і т.д. Якщо ви є суддею, але ще не перебуваєте в цій групі, напишіть нам на вказаний вище електронну адресу.

Всю інформацію про суддівство сквошу в Україні ви можете знайти на сайті squash.ua в розділі «Суддівство», який, в свою чергу має ряд підрозділів для зручності вашого користування.

Професійному суддівству в Україні бути!

Залишити коментар

Ваша пошта не буде опублікована

X