У неділю, 5.03.2017, в Гамбурзі визначилися переможці та призери міжнародного турніру German Junior Open 2017.

Наші юніори брали участь в 2-х категоріях: юніори до 13 і дівчата до 17 років. Двоє українських спортсменів боролися за звання чемпіона в категорії BU 13 – Щербаков Дмитро і в категорії GU 17 – Бушма Аліна.

За підсумками минулих ігор в Німеччині Аліна Бушма займає призове 3 місце, а Щербаков Діма 13 місце в своїй категорії.

Нагадаємо, що в 1 день змагань Діма Щербаков програв ірландцеві Jack O Flynn [9/16] у 2 раунді. І тепер Щербаков міг розраховувати лише на 9-16 місце в категорії ВU13. зігравши проти Karel Matousek [9/16] в чвертьфіналі, Щербаков поступився чеху в 3 геймах (11-8, 11-4, 11-9) і наш шанс зайняти 9 місце було втрачено. Але, в півфіналі і фіналі за 13 – 16 місце Щербакову вдалося відігратися на суперниках, спочатку обігравши Farid Farrag [3/4] з Чехії з рахунком 3:1, а потім і німця Fabian Igelbrink [17/32] з рахунком 3:0.

Набагато вдаліше склалися гри для 1 сіяною, нашій Аліни Бушми. Аліна впевнено дійшла до чвертьфіналу, обігравши в 1 раунді іспанку Sofia Mateos [9/16] і під Daniek Krukkert 2 раунді [5/8] з рахунком 3:2. Перше досягнення Alinu поразку в півфіналі проти Ambre Allinckx [3/4], швейцарка обіграла нашу спортсменку у всіх 3 геймах (11-3, 11-6, 11-5) і за підсумком стала переможницею в категорії дівчат до 17 років. У фіналі за 3 призове місце, проти Селени Георгієва [3/4] з Болгарії Аліна виграла у суперниці з рахунком 3:0 (11-2, 11-5, 11-8).

Результати турніру German Junior Open 2017.