У 2018 році міжнародний турнір зі сквошу категорії Супер Серії у Франції проходить з 15 по 18 лютого в місті Лілль. Ігри почалися з учорашнього раннього ранку і триватимуть протягом 4-х наступних днів ... .нас чекає, як зазвичай, багато сквошу! більш 270 юніорів з усього світу зібралися в сквош-клубі Wam Club, щоб поборотися за перше місце в восьми представлених категоріях.

У міжнародному турнірі French Junior Open 2018 зіграють постійні учасниці французьких змагань, члени національної жіночої збірної: Усенко Надія, Бушма Аліна, а також дебютантка турніру Смирнова Дарина.

Першу гру на турнірі вже зіграла харків'янка Смирнова Дарина (GU17), юніорка початку свої ігри в перший день змагань (в четвер 15.02.2018). На жаль, в першому ж раунді зустрівшись з серйозним і досвідченим суперником Нур Ellamey з Єгипту нашу спортсменку чекало поразки з рахунком 3:0 (11-1, 11-1, 11-4). Сьогодні у Дарини стартують ігри за 17-24 місце в своїй категорії проти Luana Hebbelinck [13/16] з Люксембургу.

Чекає старту своїх ігор і 3/4 сіяна Надія Усенко (GU19), сквошістка грає в першому матчі проти француженки Johanna Pigeat, чекаємо результатів і практично на 100 % впевнені в перемозі нашої спортсменки. Паралельно з Надею на корт вийде і Аліна Бушма (GU19), спортсменка грає під 5/8 номером посіву проти Michaela Cepova з Чехії ... Чекаємо старту ігор в 14:40 (за київським часом) і сподіваємося на сьогоднішні перемоги.

Бажаємо нашим спортсменам удачі, перемог і високих результатів. Сітки і розклад турніру French Junior Open 2018.

© Анна Теслева

Залишити коментар

Ваша пошта не буде опублікована

X