Квітень, 2019

20квітня00:00- 00:00Київ Сквош-ліга, 7-й етапSport LifeКатегорія:категорія D

Далі

деталі події

Ми запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в 7-му етапі KYIV SQUASH ЛІГА 2019, який відбудеться в Києві 20 квітня 2019 року на території фітнес клубу Sport Life!

Державний турнір Київ Сквош-ліга.

Будемо дуже раді бачити тих, хто вже брав участь в попередніх етапах, а також з радістю зустрінемо нових гравців Київської Сквош Ліги!!!

Місце і час проведення змагань:

Sport Life Сквош Арена, Теремки, Київ, вул. Маршала Конєва 8.

Початок о 13:00!

Учасники змагань:

Гравці будь-якого рівня гри. Кількість учасників не обмежена.

Вартість участі:

Вступний внесок становить 500 грн за етап. Зверніть увагу на те, що з 2018 року всі учасники офіційних змагань ФСУ повинні мати ліцензію гравця!

Терміни і подача заявки:

Для того, щоб взяти участь в Лізі необхідно до початку етапу, заповнити онлайн заявку, і сплатити вступний внесок учасника до першої гри. Оплатити можна перерахувавши кошти за наступними реквізитами: Карта Приват банку 4149 4993 4085 4742 Маківського Тетяна Петрівна.

Обов'язково в призначенні платежу вказуйте: "Участь в Лізі і ПІБ гравця". Надіслати копію квитанції про сплату по електронній пошті: makivska3@gmail.com.

Нагородження:

Переможці кожного з етапів всіх дивізіонів будуть нагороджені призами від організаторів. В кінці, за підсумками всіх етапів, а саме за сумою рейтингових очок, буде визначено переможців року. Які будуть нагороджені СУПЕР призами від організаторів та партнерів.

Призовий фонд Ліги становить 30 000 грн, який за підсумками всіх етапів буде розподілений між 6 переможцями Ліги в категоріях PRО, М1, М2, М3, Леді і Леді.

час

(субота) 00:00 - 00:00

розташування

Sport Life

Полтава

Залишити коментар

Ваша пошта не буде опублікована

X