У Празі з сьогоднішнього дня і по 19 січня пройде турнір серії SS, в якому візьмуть участь українські спортсмени.

Czech Junior Open 2020 знову включений в турніри вищого класу європейської таблиці Junior ESF, так звані Super Series. Завдяки численній участі гравців, він став п'ятим за величиною турніром з 28 організованих в Європі. У цьому році на турнір подало заявки рекордна кількість спортсменів – 290 кращих сквошистів з 35 країн світу, серед яких і 18 спортсменів з України.

Спортсмени розіграють медалі в десяти вікових категоріях. Згідно турнірної таблиці юніорського міжнародного турніру SS, в індивідуальних змаганнях Україну представлятиме – Христина Бегеба (GU13), Олександра Бабій (GU11), Вікторія Доник (GU11), Єлизавета Гірік (GU17), Анастасия Крикун (GU13), Микита Хлус (BU13), Ольга Котова (GU15), Микита Неділько (BU17), Артем Панченко (BU13), Олег Поздняков (BU17), Тимофій Радіонов (BU15), Дмитро Щербаков (BU15), Єгор Щербаков (BU11), Матвій Тимощук (BU17), Владислава Твердохліб (GU17), Мілена Величко (GU15), Давід Заіченко (BU11), Софія Зражевська (GU15).

Крім відомого Hector Sport Centre гравці вийдуть на корти ще і в Squash Bowling Centrum (SBC) і Squashpoint. Організатори турніру обіцяють трансляцію в прямому ефірі на playo.tv.

У перший ігровий день трійка українських сквошистів проведе по 1 матчу. Сьогодні на Czech Junior Open зіграє Микита Неділько, спортсмен грає без посіяного номера. Його першим суперником стане хорват Jan Cerovac [9/16].

Олег Поздняков (BU17) та Матвій Тимощук (BU17) посіяні під 17/32 номером. Очікуємо їх старту і сподіваємося на гідні результати. Сьогодні нашим хлопцям доведеться подолати бар'єр у вигляді суперників з Чехії Daniel Svoboda і француза Quentin Dupenloup, відповідно. Сподіваємося, що ввечері вдача буде на нашому боці.

© Анна Теслева

Залишити коментар

Ваша пошта не буде опублікована

X