Легендарний кубок Pioneer отримав свою нову назву Кельн Juniorcup в минулому році разом з новим директором турніру. Кубок Junior Cologne знову став одним з найпопулярніших турнірів серед юніорів у всьому світі. Після закінчення прийому заявок в поточному році було зареєстровано близько 350 гравців-учасників.

Найбільша кількість заявок було отримано від США, 54 американця беруть участь в німецькому турнірі, слідом іде Франція – у неї 40 гравців, а замикає трійку господиня турніру – Німеччина 23 учасниками.

«Ми з нетерпінням чекаємо початку турніру, де ми знову зможемо зустрічати гравців з усього світу. Підготовка до турніру йде добре і в заплановані терміни », – каже Удо Тхаслер, директор турніру, президент Федерації сквошу Північного Рейну-Вестфалії. Цього року міжнародний турнір проходить з 5 по 9 липня в Кельні, на території клубу ACR - Sportcenter-Köln.

Що стосується України…..в міжнародному турнірі категорії супер серії візьмуть участь в двічі більше юніорів в порівнянні з 2017 роком - до Юлію Лаукарту, учаснику торішнього турніру, приєднуватися Бушма Аліна, Бєліков Юхим, Гуляєва Анна, Твердохліб Владислава, Усенко Надія та Юлія Жуковець.

Першим вийти на корт належить харків'янину Юхим Бєліков [25/32], юніор грає в кваліфікації категорії BU19 за вихід в основну сітку турніру проти швейцарця Till Oertli [33/64]. Матч відбудеться сьогодні (05.06.2018) в 17:40 за місцевим часом.

Бушма Аліна (GU19), Усенко Надія (GU19), Лаукарт Юлій (BU17), Юлія Жуковець (GU17) та Твердохліб Влада (GU15) зіграють за вихід у 2 раунд завтра в своїх категоріях, коли почнуть гри основні гравці турніру.

А ось представниця наймолодшій категорії турніру GU13 Гуляєва Анна вступить в боротьбу за призові місця на третій день турніру.

Бажаємо нашим спортсменам удачі, перемог і високих результатів. Сітки і розклад турніру Cologne Junior Open 2018.

© Анна Теслева

Залишити коментар

Ваша пошта не буде опублікована

X