М'яч

Squash_BallМ'яч для сквошу проводиться з двох шматочків гуми, які склеєні між собою, утворюючи сферу, відшліфовані до матово-рівної поверхні. Є види м'ячів для різних температур і атмосферних тисків, а також стандартів ігри: професійні гравці використовують «повільні» м'ячі. Ці м'ячі володіють меншим відскоком, їм властиво затухати в кутах корту, що робить складніше виконання удару.
Спортсмени розігрівають м'яч, роблячи серію ударів об стіну перед грою. Протягом гри м'яч розігрівається ще сильніше, і гра ускладнюється і прискорюється.

Невеликі кольорові точки говорять про ступінь відскоку м'яча і, отже, стилю гри, для якої він підходить. Існують такі кольори, які визначає рівень відскоку:

  • Синя — швидкий, дуже сильний відскік
  • Червона — середній, сильний відскік
  • Одна жовта точка — повільний, слабкий відскік
  • Дві жовті точки — дуже повільний, дуже слабкий відскік

М'ячі виробляються такими компаніями як: Dunlop, Prince, Pointfore, Wilson.

М'яч Dunlop з двома жовтими крапками на даний момент є офіційним на всіх турнірах.

Ракетка

squahracquets_300Існує величезний асортимент ракеток для сквошу. Всі вони розрізняються по вазі, балансу, площі струнної поверхні і формі. Найбільш популярні виробники: Dunlop, Prince, Harrow, Karakal, Technofibre, Head, Wilson. Вибір ракетки індивідуальний для кожного і залежить від особистих відчуттів комфорту при грі.Для початківців найкращий варіант це прийти в місцевий клуб, при якому є спеціалізований магазин, і попросити кілька ракеток для порівняння, що б можна було зрозуміти відмінності і вибрати ракетку, яка найбільше підходить під ваші переваги.

Очки

squash_glassДля початківців рекомендується, а для дітей обов'язково використання спеціальних захисних окулярів під уникнення отримання травм.