chemp_ua_14_115Чемпіонат України – одне з найбільш очікуваних подій року. Тільки кількість учасників про що говорить – 120 людина з усієї України! Цього разу було багато нових облич в категорії Любителі і Леді. здорово, що стільки людей в ці 3 дня збираються в одному місці і роблять то, що по-справжньому люблять – грають в сквош! особливі фанати, Крім цього, дивляться гри професіоналів і вболівають за друзів, яких знайшли в цьому виді спорту.

Фінал в категорії Lady між Аліною і Надею завжди споглядання того світлого майбутнього, яке несуть ці юніорки, займаючи лідируючі позиції європейського рейтингу. Очікуємо їх тріумф в WSA!

chemp_ua_14_85Любителі – найчисленніша категорія з досить великим розкидом за рівнем гри, проте були непередбачувані матчі. Деякі гравці додали і несподівано брали гейми або навіть матчі у більш досвідчених: той же Руслан Сенатів, який обіграв Руслана Захарова або Вова Казаков, завзято боровся в 3-х геймах з Володею Гурловим. Крім цих матчів було багато 3-х геймових протистоянь, за якими хотілося спостерігати. Приголомшливо грав Ілля Пресман, його гостра гра робила кожен матч цікавим і, тим самим, він завоював собі титул Чемпіона України.

Але найцікавіше – це звичайно ж гри професіоналів. Причому не тільки півфінали і фінали, де розігруються звичні, але разом з тим все ж цікаві сценарії, а навіть гри першого кола. Миша Соричев зіграв з Денисом подвірні п'ять геймів, взявши в останньому 9 очок – таким було відкриття турніру.

chemp_ua_14_35

Далі були півфінали. Матч Кістки і Дениса був дуже непередбачуваним. Спочатку Денис досить впевнено взяв 2 геймами, потім Костя з такою ж упевненістю відіграв їх. У 5 геймі все вирішилося на користь Дениса – непереборне бажання перемоги і точна атака зробили свою справу. довгі розіграші, а часом, навіть дуже довгі розіграші постійно тримали в напрузі.

chemp_ua_14_

Так само цікаво, але з іншим психологічним настроєм грали Валера з Русланом – інші гравці і зовсім інший сквош. Але Руслан був більш рішуче налаштований і забрав перемогу в цьому матчі, віддавши Валері тільки один гейм.

chemp_ua_14_151

Ну і найбільш очікуваний, це звичайно ж фінал. Денис проти Руслана. Спілкуючись з хлопцями до матчу, наскільки ж різний був настрій у цих гравців. Денис – спраглий перемоги і Руслан – рівно ставився до майбутньої гри. терпілося побачити, яке протистояння вийде з цього. 3 гейми і кожен закінчувався тай-брейком на користь Дениса. Часто буває, що найцікавіші матчі це півфінали, але тут можна твердо сказати, що це була прекрасна гра, гідна фіналу Чемпіонату України 2014. Денис – чемпіон!

дивитися ФОТО галерею турніру

всі фото турніру на Google+

 

Залишити коментар

Ваша пошта не буде опублікована

X