Чи не знижуючи темпів Комітет з суддівством Федерації сквошу України розвиває свої починання. 19-21 серпня в г. Одеса пройшов ще один семінар для рівня «Молодший суддя / маркер», і нові судді вливаються в ряди арбітрів.

Завдяки напрацьованої практики і, звичайно, старанням лектора Ковальська Вони, на цьому семінарі все без винятку слухачі з першої спроби успішно склали тестування, а це значить, що якість навчальних матеріалів зростає і розвивається.

Слухачам цього семінару пощастило. хоча справа, швидше, в правильному розрахунку. Практична частина навчання суддів випала на наймасштабніша подія сквош-року - п'ятитисячник на морському узбережжі - Zenit Black Sea Open 2016. В рамках турніру проходила величезна кількість ігор паралельно на декількох кортах, з самим різним рівнем і віком гравців, що дало можливість всім суддям відразу ж застосувати отримані знання на практиці. Судити фінали PSA і PRO в офіційному статусі, нехай навіть і маркером, це дуже хвилюючий досвід.

Учасники програми відзначили, що знання, отримані на семінарі, дозволяють по-новому поглянути на гру, краще зрозуміти складні ігрові моменти, впевнено обґрунтовувати свої рішення правилами, а не припущеннями і інтуїцією.

Знаковою деталлю семінару стала присутність представника юніорів. Приємно бачити, що підростаюче покоління проактивно і має бажання розвиватися не тільки в самій грі, але і в суддівстві.

Зустрічайте новоспечених суддів:

  1. Харченко Сергій
  2. Вікторія Себова
  3. Сергеєва Наталія
  4. Туріцин Ігор
  5. Лаукарт Юлій
  6. Кадібаш Юлія
  7. Гуляєв Андрій
  8. Дуднікова Вікторія

Справа за малим. Залишилося напрацювати відсутню практичну частину і отримати офіційний статус судді.

Окремо хочеться подякувати Кургін Артема, який, як завжди, не залишився осторонь і допоміг в організації заходу.

Залишити коментар

Ваша пошта не буде опублікована

X