її | Кращий кредит без застави | споживчі кредити сьогодні

Протягом 4-х днів в Чехії проходив міжнародний турнір Супер Серії Czech Junior Open 2018. Цього року показати силу українського сквошу вирушили 9 юніорів з України, які взяли участь в 7 категоріях.

І нехай в цьому році ми не взяли перші місця, українці гідно представили нашу країну на турнірі в Чехії.

Наші найдосвідченіші і постійні учасники міжнародних першостей, учасники категорії BU13 і GU19 - Щербаков Дмитро та Усенко Надія взяли в Празі призові 3 та 2 місце, відповідно. Компанію срібним і бронзовим переможцям склала наймолодша учасниця турніру Бегеба Крістіна, у сквошистки 4 призове місце в категорії GU11.

Хороший сквош показав 2 сіяний Радіонов Тимофій граючий в категорії BU13. На шляху до фіналу Тимофій виграв ряд матчів у досить сильних суперників, включаючи Vojtech Martinovsky [3/4] з Чехії. Перша поразка чекала на Тимофія в матчі за 1/4 фіналу, та й тут наш спортсмен показав відмінний сквош змусивши понервувати Trofim Aleshin [5/8]. У тривалому 5-геймовому матчі з рахунком 11-8, 2-11, 8-11, 11-7, 11-5 перемога йде до росіянина. А у Тимофія за підсумком 6 місце на турнірі супер серії в своїй категорії.

Інша п'ятірка наших юніорів посіла на турнірі “золоту середину”, проте це приголомшливий досвід для кожного хто грає в сквош і хоче розвиватися в цьому виді спорту.