У найближчі вихідні з 21 по 23 вересня в словацькому місті Братислава відбудеться відкритий міжнародний юнацький турнір з сквошу «Slovak Junior Open 2018» серед сквошістов від 11 до 17 років, організатором якого є словацька Squash Association.

У ньому візьмуть участь близько 50 спортсменів, в тому числі і українські сквошісти в категоріях GU13, BU15 і BU17. Нашу країну в Словаччині представляють Христина Бегеба, Анастасия Крикун, Андрей Ткачук та Юлій Лаукарт. Список учасників досить досвідчений, тому розраховуємо на призові місця в першому в сезоні міжнародному турнірі.

Учасники будуть розділені на п'ять категорій. Матчі турніру пройдуть протягом трьох ігрових днів – з п'ятниці по неділю на території 4-х кортів IMET Squash Centrum.

У перший ігровий день українці проведуть 3 матчі. Вчора на Slovak Open зіграють наші Христина Бегеба та Анастасия Крикун, дівчинки посіяні під 5/8 номером. Їх першими суперницями стане словацько-австрійська пара Julija Vidic / Laura Friedl, відповідно. Ткачук Андрій розіграє групове місце: йому належить зіграти кругові матчі з більш сильними суперниками, 2 посіяним Nataniel Hernas і словаком Timotej Jenko [5/8], а потім претендувати на вихід в основну сітку і матчі за 1-2 місця.

Спостерігати за юними суперниками в п'ятницю буде старший друг і більш досвідчений учасник міжнародних першостей Юлій Лаукарт. 2 посіяний Лаукарт почне гри завтра в другій половині дня в групі В.

© Анна Теслева

Залишити коментар

Ваша пошта не буде опублікована

X