У 2019 році міжнародний турнір зі сквошу категорії супер серії в Бельгії проходить з 31 жовтня по 3 листопада в місті Антверпен. Наші юніори починають змагання сьогодні в другій половині дня. більш 190 юніорів з усього світу зібралися в сквош-клубі Flemish Squash Center, щоб поборотися за перше місце в 8 категоріях.

У міжнародному турнірі Belgian Junior Open 2019 зіграють члени національної юнацької збірної [3/4] Дмитро Щербаков та [5/8] Радіонов Тимофій.

14-річний Дмитро Щербаков, 5 ракетка міжнародного рейтингу, багаторазовий призер різних європейських і національних турнірів сьогодні знову зіграє на кортах Бельгії (через 2 року) і постарається утримати і навіть поліпшити свій результат. Нагадаємо, що у Дмитра за плечима 4 місце на BJO2017 в категорії хлопчиків до 13 років. Дмитро Щербаков посіяний під 3/4 номером. Його першим суперником стане француз Julien Audras.

14-річний Радіонов Тимофій також заявлений в основну сітку змагань де отримав 5/8 номер посіву. перший – у голландця Samuel Gerrits. Радіонов почне свій шлях на турнірі в Бельгії в один час з Щербаковим, де його суперником стане швейцарець Max Lautrette.

Чекаємо старту ігор першого раунду в 18:10 (за київським часом) і віримо в сьогоднішні перемоги. Бажаємо нашим спортсменам удачі, перемог і високих результатів.

Сітки і розклад турніру Belgian Junior Open 2019.

© Анна Теслева

Залишити коментар

Ваша пошта не буде опублікована

X