У загальному заліку абсолютним “золотим” чемпіоном світу турніру World Masters стала Австралія. Фінальний день турніру серії "Мастерс" по сквошу в США склався вдало для чинного чемпіона Європи австралійця Джеффрі Девенпорт, який виступає в категорії старше 60 років. Devyenport приніс своїй країні "золото" на нинішньому турнірі і заробив рекордний 6 титул чемпіона світу.

Представниці якої країни дістанеться медаль в категорії старше 45 років, було зрозуміло ще до початку сутички. Остаточний dobralisy Австралійський Сара Fitsdzheralyd, переможниця п'яти чемпіонатів світу, і Сьюзен Девіс. Перемогу святкувала Фіцджеральд, яка заробила третю нагороду в категорії W45.

«Мені подобається цей вид спорту, я граю в сквош з дитинства », – казки Fitsdzheralyd, нині віце-президент WSF. той фактор, що я стала стара для професійного спорту і пішла на пенсію, зовсім не означає, що я більше не можу продовжувати грати. У мені все ще є вогонь, палаючий всередині, і я думаю, що всі “старички” професіонали грають тут такі ж як і я, і їм важливо бачити, що вони до цих пір в строю і можуть вигравати. Як ми всі знаємо, ми можемо стати трохи старше і повільніше, але гра все ще буде існувати. Коли ми бачимо, що колишні професіонали досягають фіналу в цьому турнірі, то це перш за все завдяки неймовірному поєднанню знань і практики отриманих навичок.

«Я зустрічала на кортах “мастерс” так багато екстраординарних людей, які проводять все життя в цьому виді спорту, і мені так приємно бути в змозі повернути це відчуття. Всі колишні професіонали, які беруть участь в ЧС, тут тому, що їм це подобається, та, сподіваюся, всім іншим подобається спостерігати за їх грою ».

Нагадаємо, що більш 750 гравців з рекордних 63 країн змагалися в 15-м World Masters, організованим в сквош-центрі McArthur в спортивному клубі Boar Head в Шарлоттсвілле, де представлено 19 чоловічих і жіночих категорій від 35 до 80+ років.

Гравці з Австралії очолили медальний залік за підсумками World Masters 2018, у австралійців шість золотих медалей, які завоювали сквошісти Сара Fitsdzheralyd в категорії W45, Brett Martin (M55), Сьюзан Хіллієр (W55), Джеффрі Девенпорт (M60), Гай Мітчелл (W65), Брайан Кук (M70).

На другій сходинці Англія з п'ятьма золотими медалями. Третє місце ділять Канада і США, які мають по дві золоті медалі. На четвертій позиції розташувалися Нідерланди, Південна Африка, Ірландія і Кайманові острови, які мають по одному «золоту».

Результати турніру World Masters 2018.

© Анна Теслева

Залишити коментар

Ваша пошта не буде опублікована


споживчі кредити під заставу на житла | billigt споживач | forburkslån
X