Українські сквошистки везуть додому перемоги і нові рекорди! Цими вихідними в Амстердамі (Голандія) відбувся гранд фінал турніру супер серії по сквошу серед юніорів DJO2018. Спортсмени України вперше повертаються з двома нагородами: Надія Усенко (до 19 років) завоювала золото, а Аліна Бушма (до 19 років) - срібло.

Свій черговий великий міжнародний успіх отримала багаторазова переможниця європейських турнірів, чемпіонка України зі сквошу і другий номер європейського рейтингу Надія Усенко. До чемпіонським регалій вперше за спортивну кар'єру Усенко додається і титул чемпіонки Голландії в категорії до 19 років. Спортсменка послідовно перемогла суперниць з Франції Lea Barbeau [13/16](3:0) і США Serena Daniel [5/8] (3:0). У півфіналі Надія Усенко здолала англійку Eve Coxon [5/8] (3:1), а в фіналі завдала поразки суперниці з української корту Аліні Бушма!

історичний фінал DPD Dutch Junior Open Усенко Надежда & Бушма Аліна доступний для перегляду.

18-річна киянка Аліна Бушма, п'ятнадцятий номер європейського рейтингу, призерка турніру Dutch Junior Open в категорії GU13 вперше виступала в самій дорослій категорії на турнірі в Амстердамі! На цей раз Аліна була сильнішою суперниць з Голландії Daniek Krukkert [9/12] і Габі Фриче [3/4] обігравши господарок турніру з рахунком (3:0). Потім з легкістю розправилася з 3 номером європейського рейтингу Fleur Maas [2], обігравши голландку в 4-х геймовом матчі з результатом (11-8, 11-13, 15-13, 11-4). Однак, в українському фіналі спортсменка з рахунком (9-11, 12-10, 11-3, 11-8) поступилася капітану жіночої збірної Надії Усенко[1].

Якщо для наших дівчат це був черговий матч за право називатися найсильнішою спортсменкою зі сквошу, то для України це була просто неймовірна перемога. гордість, захоплення і нескінченна вдячність від того, що український прапор з кожним роком все частіше піднімається на п'єдестал першості серед сотень учасників з усього світу!

Юніори беруть приклад з більш досвідчених спортсменок, тому в решті категорій у нас теж є хороші результати. Найбільш вдалими стали гри наймолодшій спортсменки збірної України Юлії Жуковец (GU17) – у сквошісткі шістнадцяте місце. У Юлія Лаукарта (BU17), Влади Твердохліб (GU15) та Дар'ї Смирнової (GU17) 48, 28 та 29 місце, відповідно.

Тепер українські сквошісти готуються до наступного сезону і заслужено відправляються на літні канікули, щоб в 2018-2019 показати ще більш високі результати.

Вітаємо спортсменів та бажаємо подальших успіхів!