З 23 по 25 лютого у Відні проходить щорічний турнір категорії Гран-Прі Austrian Junior Open 2018. 162 юніора з усього світу з'їхалися до Австрії, щоб поборотися за звання переможця у своїй категорії.

У лютневому міжнародному турнірі зіграють 8 наших юніорів

[1] Надія Усенко – в категорії дівчат до 19 років.

[1] Щербаков Дмитро і [2] Радіонов Тимофій – в категорії хлопчиків до 13 років.

[13/16] Дорошік Марія і [13/16] Юлія Гвоздинський – в категорії дівчат до 15 років.

[17/24] Артур Sitnickij – в категорії хлопчиків до 15 років.

[13/16] Тахтарова Анастасія та [5/8] Христина Бегеба – в категорії дівчат до 13 років.

Проміжні результати за підсумками 1 раунду змагань

Хороші новини і перші перемоги принесли наші чемпіони, перші ракетки європейського рейтингу Дмитро Щербаков та Тимофій Радіонов. У хлопців в скарбничці по одній перемозі з рахунком 3:0 проти Драгомир Річард Daniel [25/32] Салім і Варнаву [25/32], відповідно. Попереду вечірні матчі за вихід в 1/4 фіналу. Розраховуємо на перемогу і чекаємо наших сквошістов в цьому році з золотом на Austrian Junior Open 2018!

А ось дебютанти змагань, підопічні Ернеста Усенко: Марія Doroshik, Юлія Гвоздинський та Артур Sitnickij поки тільки починають підкорювати світові турніри і роблять перші спроби в завоюванні заповітних очок у своїх суперників. У хлопців програш в першому раунді, але досвід і практика з ними! Бажаємо юним спортсменам наполегливості, віри в свої сили і демонстрації своєї кращої гри протягом ще 2-х днів змагань.

Чекає старту своїх ігор 1 сіяна Надія Усенко (GU19), сквошістка грає в першому матчі проти Kincső Szász [5/8] з Румунії, чекаємо результатів і яскравої перемоги нашої спортсменки на турнірі. Паралельно з Надею на корт готуються вийти наші наймолодші учасниці Бегеба Крістіна та Тахтарова Анастасія... Чекаємо результатів ігор почалися в 16:55 (за київським часом)!

Бажаємо нашим юним сквошістам удачі, особистих перемог і високих результатів. Ми всі підтримуємо вас і "тримаємо кулачки".

Сітки і розклад турніру Austrian Junior Open 2018.

© Анна Теслева

Залишити коментар

Ваша пошта не буде опублікована


споживчий банк | споживчі кредити легко | фінанси
X