З 8 по 17 грудня в Манчестері на світовому турнірі будуть визначені імена нових чемпіонів планети зі сквошу. За фінальний приз $325,000 (чоловіча категорія) та $279,000 (жіноча категорія), а також звання переможця зіграють 96 кращих гравців світу!

На сучасних скляних кортах зіткнуться в дії спортсмени світового класу. Кращі з кращих в світі сквошу протягом 9 днів продемонструють силу, витривалість і спритність…тільки 2 гравця, один корт, один м'яч і ти один на один з тим самим моментом.

Вперше на Чемпіонаті світу поряд з гравцями PSA візьме участь і наша країна, Україну в 2017 році представить юніорка, член жіночої збірної, наша гордість Надія Усенко. Надія вже активно готується до змагань, щоб 9 грудня як можна краще продемонструвати силу українського сквошу на Чемпіонаті Світу.

За вихід в основну сітку нашій сквошистці належить зіграти 2 кваліфікаційні матчі. Перша гра почнеться для Надії 09.12.2017 в 20:00 за місцевим часом проти суперниці з Єгипту, 15 сіяною Rowan Elaraby.

Участь Надії в такому турнірі це велика удача, тому що тільки 32 кращі гравці в жіночій категорії можуть спробувати свої сили на Чемпіонаті.

Федерація сквошу України доклала титанічних зусиль, щоб наша спортсменка отримала Wild card. Завдяки спільним зусиллям ми досягли того, що Надія отримала право брати участь в кваліфікаційному турі.

Сітки і розклад AJ BELL PSA World Championship 2017.

© Анна Теслева

Залишити коментар

Ваша пошта не буде опублікована

X