У польському Кракові з 25 по 27 жовтня 2019 року в клубі Squash4You пройдуть міжнародні змагання зі сквошу серед гравців "Мастерс" - це п'ятий турнір серії Гран-Прі Polish Masters Squash Open 2019.

  У польському турнірі беруть участь наші сквошісти: Фредюк Сергій (М35+), Москалюк Андрій (М40+) та Слобожанінов Артур (М35+).

  Нагадаємо, що унікальність турнірів "Мастерс" полягає в тому, що тут немає поділу на звичні категорії професіонали і аматори. Головна умова участі в турнірі Мастерс - досягти вікової позначки 35+ до нескінченності. Так, наприклад в сьогоднішньому чемпіонаті під самою дорослою категорією виступають чоловіки в віці 60+. Таким чином були сформовані 8 категорій поділених на чоловіків і жінок: M35 +, W35 +, M40 +, M45 +, M50 +, W50, M55 +, M60 +.

  Першим зіграти на кортах в Кракові трапилось двом нашим спортсменам: Сергій Фредюк та Артур Слобожанінов вийдуть на корти одночасно (матч розпочнеться о 11:20) та, що цікаво обидва наших спортсмена зіграють проти іспанців Francisco Palomero Llopis і Daniel Miralles, відповідно.

  Андрій Москалюк вступить в боротьбу через кілька годин після ігор своїх співвітчизників (13:20) проти чеха Petr Hlisnikovsky.

  Бажаємо нашим спортсменам удачі, перемог і гідних результатів. Вболіваємо і підтримуємо всією сквош-сім'єю!

  Сітки і розклад турніру Polish Masters Squash Open 2019.

  © Анна Теслева

  Залишити коментар

  Ваша пошта не буде опублікована

  X