Дякуємо за підтримку в організації Кубка України зі сквошу 2018 спонсорів і партнерів турніру. Ваша допомога - це величезний внесок в розвиток сквошу!

Офіційним партнером турніру, вже другий рік виступає компанія ICU” незалежна фінансова група, надає брокерські послуги, послуги з управління активами і приватним акціонерним капіталом.

Так само офіційним партнером турніру виступила організація “СОЛЯРІС АГРОЛЮКС”. «СОЛЯРІС АГРОЛЮКС» – ВІД ЗЕМЛІ ДО ЗІРОК!

Спортивний партнер турніру компанія Karakal Україна”. Karakal Україна – офіційний представник екіпіровки і ракеток Karakal в Україні.

Cладкій партнер турніру Кубок України зі сквошу 2018 компанія “СОЛОДКИЙ ARTE” протягом змагань пригощала гостей і спортсменів солодкими перекушуваннями. Кондитерська фабрика «SweetArte» – найсолодші у SWEETi.

Спортивний партнер турніру компанія “Compressport Україна ракетка”. Compressport Ракетка – офіційний представник в Україні швейцарського бренду Compressport.

Водний партнер турніру Кубок України зі сквошу 2018 “Моршинська”. Природна мінеральна вода Моршинська з екологічно чистого регіону Прикарпаття! «Завжди у формі, завжди «Моршинська»! Клуб здорових задоволень «5 елемент» спасибі за «Завжди теплу гостинність»!

Залишити коментар

Ваша пошта не буде опублікована

помилка. Сторінка не може бути відображена. Будь ласка, зверніться до постачальника послуг для отримання більш докладної інформації. (15)

X